Czy Facebook pomaga w kontaktach w biznesie

5
1013
views

Ludzie szukają wszędzie szansy rozwoju, zerknij na: http://www.facebook.com/pages/GRUPA-WSPIERANIA-BIZNESU/130137660339502?ref=ts

ZERKNIJ: PROPOZYCJA DLA INWESTORÓW

http://www.facebook.com/topic.php?uid=130137660339502&topic=247

5 KOMENTARZE

 1. Czy facebook komuś pomógł w kontaktach w biznesie, to fikcja sztuczny tłum ludzi i raczej mało konstruktywnych w działaniu.

 2. Jednak powstały bardzo skuteczne akcje marketingu wirusowego, jak np. kampania Danio z Małym Głodem, który chciał opanować świat. Stworzył własną armię Głodów, wypowiadał się naFacebooku, które to medium stanowiło główny kanał komunikacji. Aby pokonać generała Głoda ludzie wykupywali czteropaki Danio, do których była dodana jego maskotka i w ten sposób przechwytywali wroga. Akcja przyniosła wiele uśmiechu na ustach i ze strony marketerów ani razu nie padło słowo „Danio”, a użytkownicy facebooka ciągle o nim mówili.

 3. Chciałbym ostrzec ludzi przed oszustwem i złodziejem, którą jest firmą EGIDA Group.Sp.zoo Import-Export z Tajlandi. Właścicielem firmy jest Fejdych Wojciech z Bestwiny.
  Szukam ludzi oszukanych
  przez tą firmę i proszę o kontakt
  Tel: 531-602-618

 4. Informuję że zostało złożone zawiadomienie o popełnieniu przestepstwa przez Wiesława Koryckiego z Zebrzydowic tj.przestepstwo z art.286&1 kk.Pozdr.Wojciech Fejdych

 5. FEEJDYCH WOJCIECH SIEDZI W ARESZCIE ŚLEDCZYM
  ZAINTERESOWANYCH ODSYŁAM DO PROKURATURY W BB POŁUDNIE ,PÓŁNOC