Microsoft rozdaje muzykę za darmo

0
966
views

Microsoft cały czas promuje swoją nową wyszukiwarkę internetowa Bing. Po tym jak wydał 100 mln dolarów na kampanię marketingową przeprowadzoną w Stanach Zjednoczonych, Microsoft wprowadził nową promocję, która ma zachęcić internautów do korzystania z Bing zamiast z produktów konkurencji.

W ramach noworocznej akcji „Bing Holiday Song Giveaway”, Microsoft udostępnił bagatela pół miliona utworów muzycznych. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi użytkownicy Bing, jak i ci którzy korzystali już wcześniej z wyszukiwarki Microsoftu. Aby otrzymać możliwość pobierania muzyki za darmo, wystarczy zarejestrować swój email w bazie Microsoftu (jest to jednoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie newsletter’a Bing). Na wskazany adres w odpowiedzi od Microsoftu otrzymamy osobisty kod, uprawniający do pobrania wybranych piosenek ze sklepu Amazon.com oraz niezbędne instrukcje jak tego dokonać.

(fot. wp.pl)

Po otrzymaniu od Microsoftu zwrotnej wiadomości, wystarczy potwierdzić swój adres email (klikając na odpowiedni link) i przejść do strony www.bing.com/music, na której możemy wyszukać interesujące nas utwory. Następnie należy kliknąć „Buy” i z menu wybrać „Amazon MP3”. Otrzymany kod promocyjny uprawnia do zakupów na łączną kwotę 1,29 dolara.

Udostępnione kody mają ważność do 24 stycznia 2011 roku (PST). Niestety podczas próby przetestowania przez nas usługi, strona www.bing.com/music była niedostępna.

Więcej szczegółów dotyczących akcji „Bing Holiday Song Giveaway” na: http://www.discoverbing.com/celebrate/index2.html.