Jean Michel Jarre w Bydgoszczy

0
902
views

Muzyka. Do końca roku w Bydgoszczy wystąpi wiele gwiazd międzynarodowej sceny muzycznej.
Już w październiku w Hali Sportowo-Widowiskowej „Łuczniczka” pojawi się BAJM – jeden z najbardziej znanych i rozpoznawanych polskich zespołów muzycznych. Ich przeboje np.; „Biała armia”, „Dwa smutki”, „Piechotą do lata” otrzymało prestiżowe nagrody. Koncert odbędzie się 27 września.
Miesiąc później w Bydgoszczy zagra Lady Pank. Zespół istnieje od 1981 roku. Założyli go Jan Borysewicz i Andrzej Mogielnicki. Grupa wystąpi już 29 października w bydgoskim klubie „Estrada”.
W hali „Łuczniczka”, wystąpi fenomenalny Jean Michel Jarre! Koncert odbędzie się 15 listopada. Artysta zaprezentuje swój nowy program w ramach europejskiego tournee. Jean Michel Jarre twierdzi, że składa się ono z najbardziej spektakularnych koncertów w całej jego karierze.
Dwa dni później, 17 listopada, bydgoszczanie będą mogli podziwiać Annę Marię Jopek. U jej boku wystąpią: Yami, Nelson Canoa, Marito Marques, Joao Balao, Marek Napiórkowski, Henryk Miśkiewicz. Listopadowy koncert „Sobremesa” odbędzie się w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy.

Katarzyna Kaliska