Podwójne rozmowy z nowym urządzeniem głośnomówiącym

0
734
views

Firma 2N-Everpol, wyłączny dystrybutor w Polsce produktów firmy Blaupunkt, wprowadza na rynek kolejny model z kategorii przenośnych urządzeń głośnomówiących w technologii Bluetooth.

Nowy Blaupunkt Drive Free BT211, to kolejne po Drive Free BT111 przenośne urządzenie głośnomówiące, które ułatwia prowadzenie rozmów telefonicznych podczas kierowania autem. Zwarta konstrukcja pozwala na samodzielną „instalację” – BT211 wystarczy tylko zamocować na osłonie przeciwsłonecznej i już można się cieszyć bezpieczną jazdą, unikając jednocześnie wysokich mandatów.

Kolejną zaletą urządzenia jest łatwość obsługi – cztery przyciski z wyraźnie określonymi funkcjami – dwa klawisze regulacji głośności, przycisk wyciszania oraz klawisz włączenia/odbierania/rozłączania połączeń.

Jak w każdym urządzeniu z serii BT wbudowano dobrej jakości głośnik i mikrofon, które we współpracy z cyfrowym układem obróbki dźwięku eliminują echo oraz szumy, charakterystyczne dla pojazdów znajdujących się w ruchu.

To co wyróżnia zestaw Blaupunkt Drive Free BT211 – to możliwość korzystania z dwóch numerów, czy telefonów które mogą się jednocześnie połączyć z urządzeniem – multipairing. Nie mniej interesująca jest słuchawka niejako wbudowana w BT211, którą można wyjąć z zestawu podstawowego i korzystać z niej w trybie samodzielnym. Oczywiście jest ona ładowana z wbudowanego, wymiennego akumulatora litowo-jonowego (Nokia BL-5B), który po 3 godzinnym ładowaniu pozwala na 15 godzin rozmowy z zestawu podstawowego lub 400 godzin czuwania. Oprócz tego producent daje możliwość ładowania samej słuchawki przez godzinę, a korzystania z niej przez 2 godziny. W wyposażeniu zestawu znajduje się dedykowany do tego celu przewód USB, uchwyt montażowy, a także ładowarka samochodowa włączana do gniazda zapalniczki (można ją wykorzystywać także do ładowania innych urządzeń).

Cena sugerowana brutto: 199 PLN

Produkt dostępny na terenie całego kraju w sieciach handlowych ze sprzętem RTV oraz w punktach sprzedaży akcesoriów telefonii komórkowej.

www.zielonydziennik.carfocus.pl