Igrzyska na Wyspie

0
653
views

Bydgoska wyspa Młyńska zmienia się w Wyspę Olimpijską. Wspólnie będziemy wspierać bydgoskich olimpijczyków i trzymać kciuki za najliczniejszą w historii reprezentację naszego miasta na igrzyskach.

– Cieszę się, że Bydgoszcz będzie tak licznie reprezentowana na igrzyskach w Londynie – mówi prezydent miasta Rafał Bruski. – Mamy liczną i silną ekipę zarówno w naszych sztandarowych dyscyplinach, jakimi są: lekka atletyka, wioślarstwo i kajakarstwo, , jak i w podnoszeniu ciężarów, gdzie również mamy medalowe szanse. Po piłkarskim Euro przekonaliśmy się, że wspólne kibicowanie wyzwala dodatkowe emocje.
Stąd pomysł na Wyspę Olimpijską. Nie będzie to tylko wspólne kibicowanie, ale także szereg działań, które mają promować Wyspę i Bydgoszcz – dodaje prezydent.

konferencja

Codzienne transmisje

Wyspa Olimpijska to przede wszystkim relacje z Londynu. Już 27 lipca nad Brdą pojawi się olbrzymi telebim. Ustawiony w sąsiedztwie plaży pozwoli na oglądanie wszystkich kluczowych zawodów. Do oglądania relacji „na żywo” na świeżym powietrzu zapraszamy codziennie już od 9 rano aż do 23. Jako pierwszą pokażemy transmisję z uroczystości rozpoczęcia igrzysk. Sportowe zmagania można obserwować z amfiteatru, który pomieści nawet 300 osób. Świetnym pomysłem będzie zaopatrzenie się w piknikowe koce i dopingowanie bydgoszczan wprost z rekreacyjnej polany.

Więcej na: bydgoszcz.pl