III Poznański Dzień Organizacji Pozarządowych

0
1163
views

Od soboty 8 września rozpocznie się Poznański Tydzień Organizacji Pozarządowych. Celem przedsięwzięcia jest przybliżenie mieszkańcom miasta działalności lokalnych organizacji pozarządowych oraz ukazanie współpracy Miasta Poznania z podmiotami III sektora.

Organizacje będą miały możliwość zaprezentowania się na 40 specjalnie przygotowanych stoiskach wystawienniczych – 8 września 2012 roku na placu Wolności w Poznaniu, w godzinach od 10:00 do 18:00.

Spotkać też będzie można kuglarzy i nietoperze, będziecie można obejrzeć pokazy judo, pokaz psów asystentów, ratownictwa medycznego, a także liczne występy artystyczne. Dzieciom zaprezentowane zostaną zapomniane gry i zabawy ludowe. Każdy będzie mógł zagrać w „pozarządową grę miejską” – informuje Urząd Miasta.

Z kolei od 10 do 14 września mieszkańcy Poznania będą mieli okazję bliżej poznać poznańskie organizacje pozarządowe. Przygotowano miedzy innymi szkolenia, konferencje, przegląd reklamy społecznej, debaty, drzwi otwarte w siedzibach organizacji i placówkach prowadzonych przez organizacje, możliwość skorzystania z indywidualnych porad doradców zawodowych, psychologów i wiele innych.

Szczegóły tutaj.

epoznan.pl