Nowe kolorowe żarówki świecą nawet 25 lat

0
884
views

Technologia jak wiadomo wkrada się do naszego codziennego życia, czasem niepostrzeżenie. Firmy prześcigają się w proponowaniu nowych udogodnień, a teraz zaprezentowano nam ulepszoną wersję żarówki. Co jest w niej takiego innowatorskiego? Zobaczcie sami.

Automatyzacja naszych domostw to ostatni trend w projektowaniu wnętrz. Jeśli więc nie wystarcza ci już kontrolowanie oświetlenia w całym domu za pomocą jednego przycisku lub smartphona, powinieneś sprawdzić najnowsze, bardzo modne i stylowe żarówki LIFX, zaprojektowane i stworzone przez grupę projektantów z San Francisco.

Właśnie rozpoczęto kampanię zbierania funduszy przez Kickstarter na dalszą realizację projektu i możliwość wprowadzenia go na rynek.

Nowe kolorowe żarówki świecą nawet 25 lat

Ten system oświetleniowy wykorzystuje łatwy do zamontowania system żarówek LIFX oraz darmową aplikację na smartphona, która pozwoli użytkownikowi kontrolować nasilenie oświetlenia lub nawet dowolnie zmieniać kolor światła. Dowolny wybór koloru oświetlenia w każdym momencie to jedna z innowacyjnych cech żarówek. Kolejna to jej żywotność: szacowana długość użytkowania żarówki to ponad 25 lat! Sprawia to, że zestaw LIFX to prawdziwa inwestycja na lata, i dodatkowo bardzo ekologiczne rozwiązanie. Co czyni te żarówki jeszcze bardziej szczególnymi to fakt, że są zaopatrzone w Wi-Fi i mogą być w pełni kontrolowane za pomocą aplikacji zainstalowanej na smartphonie. Dzięki temu w każdym momencie możemy zdalnie sterować natężeniem oświetlenia i jego kolorem, serwując sobie kąpiel w ferii barw.

Żarówka LIFX jest również bardzo łatwa do zamontowania. Wystarczy wymienić zwykłą żarówkę na tę LIFX, pobrać darmową aplikację na smartphona, i już można się cieszyć wyjątkowymi funkcjami systemu LIFX.

Źródło Informacji:

www.maxmania.pl