Latać tanio, latać pewnie

0
1065
views

Opowieści o pasażerach, którzy zawiedli się na usługach tanich linii lotniczych oraz pojawiające się ostatnio informacje o coraz poważniejszych problemach LOT-u sprawiają, że wielu z nas z niepokojem zaczyna myśleć o zbliżających się wakacjach.

Wszak udany urlop większość podróżnych zaczyna na lotnisku. Szukamy zatem linii lotniczych pewnych i cieszących się dobrą opinią, a zarazem tych, które oferują nam możliwość przelotu w atrakcyjnej cenie. 

Wybierając się w podróż z tanimi liniami lotniczymi trzeba zachować szczególną uwagę. Cena biletu nie zawsze jest ostateczną ceną przelotu. Bo choć bilet wydaje się tani, po czasie okazuje się, że czekają nas jeszcze dopłaty za bagaż oraz za inne usługi. W efekcie to, co wydawało się najtańszym rozwiązaniem, związane jest z dość wysokimi kosztami.
Koniecznie zatem trzeba sprawdzić, jakie dopłaty mogą na nas czekać w poszczególnych przypadkach oraz za co tak naprawdę płacimy kupując bilet. Niektóre tanie linie zawiodły w taki właśnie sposób swych klientów, zaś atmosfera nieufności powstała wobec tego co „tanie” zaszkodziła nawet tym uczciwym i rzetelnym przewoźnikom. 

Czy można zatem podróżować tanio i bezpiecznie? Gdzie szukać sprawdzonych przewoźników? 
Sprawdzone i pewne firmy lotnicze wcale nie muszą być droższe niż te, które reklamują się jako „najtańsze”. Wszak linii lotniczych, które oferują bilety na samolot w atrakcyjnych cenach jest sporo. Dodajmy do tego liczne promocje i sezonowe zniżki, a może się okazać, że przelot do miejsca wakacyjnego wypoczynku wcale tak bardzo nie nadwyręży naszych finansów. Liczne portale internetowe ułatwiają nam poszukiwanie korzystnych ofert.

Jest wśród nich i Pan Samolocik, który pomoże nam sprawdzić dostępne połączenia oraz porównać koszty poszczególnych kursów. Dzięki niemu dowiemy się, jak z wybranego lotniska dotrzeć do miejsca docelowego oraz ile za taką podróż zapłacimy. Dodatkowo możemy mieć pewność, że wybieramy połączenia sprawdzone i bezpieczne, dzięki którym z pewnością dotrzemy do celu bez przykrych niespodzianek.

 

pl