Mistrzostwa Świata NIGHT of the JUMPs

0
670
views

Polska runda Mistrzostw Świata we freestyle motocrossie NIGHT of the JUMPs zorganizowana zostanie ponownie, po roku przerwy w sobotę 23 marca 2013 roku w hali Ergo Arena.

Organizatorzy zapewniają, że polskie Grand Prix może zyskać poprzez włączenie do programu nowych atrakcji jakich jeszcze polska publiczność nie miała okazji oglądać na żadnej innej imprezie!

Formuła NIGHT of the JUMPs obejmująca bowiem zarówno pit party, jak i ekstremalne zawody zawsze zapewnia widzom ponad 4,5 godziny niesamowitych wrażeń. Zmianie nie ulega wielość atrakcji, wśród których każdy niezależnie od wieku i płci znajdzie coś dla siebie: konkurs Freestyle, wyścigi Race&Style, próba bicia rekordu świata w skoku wzwyż na motocyklu – Highest Air, czy niesamowita, naladowana adrenaliną niespodzianka z udziałem Iwony Guzowskiej! Będzie to salto w tył wykonywane przez dwie osoby na jednym motocyklu czyli Tandem Backflip. Salto w tył, które samo w sobie jest ryzykowną ewolucją, w momencie wykonywania go przez dwie osoby staje się wręcz igraniem ze śmiercią! Kierowcą motocykla będzie doświadczony czeski zawodnik Motocrossu i Freestyle Motocrossu – Frantisek Maca, którego publiczność miała okazję poznać podczas cyklu Mistrzostw Polski FMX – SKILLZ UP 2012, a towarzyszyć mu będzie znana ze stalowych nerwów (i pięści) Iwona Guzowska. Akcja ma też wymiar charytatywny, bowiem Iwona Guzowska zdecydowala że honorarium za swój występ oraz wpłaty od sponsorów, których loga znajdą się na jej koszulce, przeznaczy na pomoc potrzebującym.

Bilety dostępne w:

Bileteriach internetowych:ebilet,ticketpro,eventim, sieci Empik, w kasach Ergo Areny (codziennie od 10 do 16)
 

Fot. www.sopot.pl
Redakcja PT