Iphone (Sciphone :) ) za sto złotych?

0
868
views

Chińczycy to mistrzowie podróbek wszelakiego rodzaju. Do tej pory przede wszystkim mówiło się o tym, że chińskie firmy podrabiają przede wszystkim oryginalne produkty zachodnich producentów.

Dla kogoś, kto zna tamtejszy rynek nie jest tajemnicą, że Chińczycy kopiują także… chińskie kopie innych chińskich producentów, którzy wcześniej skopiowali oryginalny produkt z zachodu.

Od pewnego czasu w Polsce można na przykład bez problemu (za około sto złotych z wliczoną przesyłką z Hong Kongu lub Chin, albo z firmy mającej siedzibę na terenie Polski)

Zakupić podróbki słynnych Iphone. Najwięcej podróbek na polskim rynku, naśladujących oryginalny telefon Apple to urządzenia firmy Sciphone. Ich wygląd naprawdę niewiele odbiega od oryginału i co zaskakuje w produktach chińskich, obudowa i ekran są naprawdę dobrej jakości.

Niestety, na obudowie i naśladowaniu menu (z wpadkami w tłumaczeniu na język polski) podobieństwo do oryginalnego Iphone się kończy. Sciphone działa wyjątkowo opornie, a dwie kamery (po 1.3mpx) robią zdjęcia, na których nic nie widać.

Telefon ma fatalny dźwięk, mp3 w ogóle nie da się słuchać, a dołączone słuchawki są po prostu tragiczne. Telefon działa na dwie karty sim, ale ma spore problemy z zasięgiem. Sprzedawcy dołączają za to do niego drugą baterię, co od razu daje podejrzenia, że pierwsza przestanie działać po miesiącu.

Czy ktoś z Was miał do czynienia z tego typu telefonami? Jakie są Wasze wrażenia? Zapraszamy do dyskusji.

 

nakanapa.pl