Największe wygrane w historii kasyna

0
365
views

Zawsze słyszymy o zwycięzcach loterii i o tym, jak wydają swoje wygrane. Kiedy ktoś wygrywa na loterii, jest o nim głośno we wszystkich wiadomościach zaraz po fakcie, a następnie ponownie rok później mówi się o tym, jak wygląda jego życie po wygranej.

Media poświęcają zwycięzcom loterii wiele uwagi, ponieważ my jako społeczeństwo jesteśmy nimi zaciekawieni. Jak wyglądało ich życie, zanim wygrali? Czy oni zasługują na takie pieniądze? Co oni robią z tymi pieniędzmi? Czy wydają je mądrze? Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że zwycięzcy kasynowi czasami wygrywają tak samo dużo pieniędzy jak zwycięzcy z loterii. Hazardziści nieoczekiwanie wygrywają miliony dolarów, grając w sloty, kości, blackjacka, ruletkę i inne gry w kasynach, zarówno online, jak i offline.

Czasami emocje związane z hazardem są po prostu nieodparte. Niezależnie od tego, czy jesteś strategicznym geniuszem, czy sprawdzasz swoje szczęście, myśl o zostaniu milionerem jest bardzo ekscytująca. Szanse są niezwykle rzadkie, ale niektórzy ludzie stali się multimilionerami, bez względu na to, czy wygrywają z jackpotem, czy po czekają na to długie lata.

Poniżej chcielibyśmy wam przedstawić największe wygrane w historii kasyna:

  • Numer jeden:

W maju 2013 r. Gloria McKenzie ustanowiła najwyższy singielowy rekord loterii Powerball. Na szczycie listy największych wygranych kasyn wszech czasów znajduje się potężne 590,5 miliona dolarów, ta 84-letnia babcia pokonała szanse na wygraną z 1 na 175 milionów. Plotka głosi, że gdy Pani Gloria czekała w kolejce po bilet, nieznajomy z przodu ustapił jej miejsca w kolejce, dzięki czemu kupiła bilet jako pierwsza. Czasami akt dobroci może kosztować fortunę, a ten był wart pół miliarda dolarów. Później Gloria zdecydowała się wypłacić połowę sumy zamiast 30 rocznych rat pełnej nagrody.

  • Numer dwa:

Archie Karas, jeden z najlepszych hazardzistów na świecie, znany jest również z legendarnej historii 50 – 40 milionów dolarów. W grudniu 1992 roku, Archie właśnie stracił 2 miliony dolarów w grze w pokera w Los Angeles, przez co wyjechał do Las Vegas z zaledwie 50 dolarami w rękach. To oczywiście wcale nie powstrzymało go przed hazardem. Na szczęście wpadł na przyjaciela w kasynie Binion’s Horseshoe i pożyczył $10,000 na grę w Razz na wysokie stawki. Wygrywał jeden mecz za drugim i pod koniec dnia miał już 17 milionów dolarów w kieszeni, dzięki czemu spłacił swój dług w wysokości 10 000 dolarów z 50% odsetkami w ciągu zaledwie 3 godzin. Jego zwycięska passa zadziwiająco trwała przez kolejne 3 lata, podczas których wygrał 40 milionów dolarów.

  • Numer trzy:

Zawsze zabawne jest czytanie historii o tym, jak niektórzy ludzie łatwo wygrywają w kasynie i ta historia jest jedną z nich. W oczekiwaniu na mecz koszykówki, nieznany 25-letni mężczyzna wszedł do kasyna Excalibur, aby zabić trochę czasu. Jedyne co zrobił, to zagrał w sloty video ze 100$ depozytu tylko po to, żeby przypadkowo odzyskać prawie 40 milionów dolarów. W tym czasie kurs wynosił 1 na 16,7 miliona, a ten anonimowy zwycięzca zdecydował się brać 1,5 miliona dolarów rocznie przez następne 25 lat.

Jeśli zastanawiasz się, jak stracić trochę czasu przed swoją ulubioną grą, to może być odpowiedź! 😊

  • Numer cztery:

Historia Cynthii Jay jest bardzo zakręcona. Podczas przyjęcia urodzinowego swojej mamy postanowiła zagrać na automacie Megabucks. Właśnie przy dziewiątej próbie wygrała 34,95 miliona dolarów, co stanowi największy jackpot Megabucks w historii w tym czasie. Cynthia szczęśliwie rzuciła pracę, poślubiła miłość swojego życia i postanowiła podróżować po świecie.

Niestety, jej los przybrał pokrętny obrót. Kilka tygodni po swojej wielkiej wygranej Cynthia uległa wypadkowi samochodowemu, który zabił jej ukochaną siostrę i spowodował jej paraliż od dołu klatki piersiowej. Życie jest bardzo nieprzewidywalne i wszystko może się zdarzyć nawet przy odrobinie szczęścia.

  • Numer pięć:

Kolejny triumf Megabucks został ogłoszony przez 67-letnią emerytowaną stewardesę w hotelu Palace Station w Las Vegas. Jej pierwotnym planem było wydanie tylko 100 dolarów na automat Megabucks, ale w końcu wydała 300 dolarów i oczywiście odzyskała ponad 27 milionów dolarów. Wygrała też 680 tys. dolarów z Koła Fortuny na kilka miesięcy przed tą milionową wygraną. To się dopiero nazywa szczęście!

  • Numer sześć:

Johanna Heundl nie pomyślałaby, że zostanie milionerką, gdyby pojechała na śniadanie do Bally’s. Postanowiła zagrać po raz pierwszy w Megabucks i włożyła około 170 dolarów (to całkiem spora suma jak na pierwszego gracza, nie sądzisz? Ku jej zaskoczeniu, wygrała $22,618,156.67 po zaledwie jednym obrocie!

Czasami najlepsze decyzje to te spontaniczne!