Słuchawki bezprzewodowe do 100 złotych

0
69
views

Jeśli w domu czy w autobusie gramy w kasynach oferujących darmowe bonusy bez depozytu bądź też słuchamy muzyki i nie chcemy nikomu przeszkadzać, bardzo potrzebne będą nam słuchawki. Kiedyś wiązały się one z mniejszym komfortem użytkowania, jakością czy choćby uciążliwym kablem. Dziś na całe szczęście możemy korzystać z wielu ciekawych modeli bezprzewodowych, które przydadzą się nam w różnych sytuacjach. Takie słuchawki dostępne są na odmiennych pułapach cenowych. My postanowiliśmy przyjrzeć się tym z niższej półki, które kosztują do 100 złotych. Oto nasze zestawienie.

Xiaomi Redmi AirDots

Prezentowane przez nas słuchawki dokanałowe marki Xiaomi, podobnie jak wiele produktów tej marki, cieszą się w naszym kraju ogromną popularnością. Wiąże się to z ich możliwościami, jak i ceną. W popularnych sklepach znajdziemy je w cenie 80 złotych, choć zdarzają się promocje, gdzie dostępne są nawet za 50-60 złotych! Cechują się przede wszystkim ładnym stylem oraz obsługą Bluetooth 5.0.

Wprowadzony został w nich system cyfrowej redukcji szumów, dzięki czemu w zależności od sytuacji i natężenia hałasu zewnętrzne dźwięki mogą być mniej lub bardziej tłumione przez urządzenie. Każda z małych słuchawek waży niewiele ponad 8 gramów, przez co bardzo dobrze, czasem wręcz niezauważalnie leżą w naszych uszach. Mimo małych rozmiarów mogą one zapewnić nawet do 12 godzin pracy, a dołączone do nich etui pełni również rolę powerbanku. Zasięg ich sygnału to 10 metrów, a w przypadku pracy gwarantują one całkiem przyjemny bas, jak i mogą nawet współpracować z Asystentem Google’a.

Bluedio TM

Bluedio to kolejny chiński producent, którego produkty w atrakcyjnej cenie są w stanie zagwarantować wysoką jakość. Firma ta ma na swoim koncie tak udane i cenione modele jak T2+ czy T7, które mieszczą się w granicach 100-200 złotych. W naszym kraju w oficjalnej dystrybucji w cenie do 100 złotych kupimy model TM (Turbine Monitor). Jest to jeden z najprostszych modeli tej marki, który mniej wymagającym osobom powinien w zupełności wystarczyć. Mowa tu o słuchawkach nausznych, które najczęściej dostępne są w kolorze czarnym. Także i one wykorzystują Bluetooth w wersji 5.0, a ich czas pracy to aż 30 godzin! Cechuje je w miarę dobre wykonanie, komfort w noszeniu, wbudowany EQ, wysoka jakość dźwięku, niski poziom szumów. Na wyposażeniu znajdziemy również inteligentne sterowanie głosem.

Sony WI-C200

W promocyjnej cenie poniżej 100 złotych zakupimy również słuchawki dokanałowe Sony WI-C200. Jest to model, który może przypaść do gustu miłośnikom aktywności fizycznej. Dzięki pałąkowi na szyję sprawdzą się one zarówno w czasie biegania, jak i jazdy na rowerze. Także i one korzystają z Bluetooth 5.0, a ich czas pracy wynosi do 15 godzin. Dzięki szybkiemu systemowi ładowania już w czasie 10 minut przedłużymy czas pracy baterii o 1 godzinę. W obu słuchawkach zastosowano mały magnes, co pozwala nie tylko na ich bezpieczniejszy transport, lecz też zapobiega to plątaniu się słuchawek. Zastosowany w nich przetwornik akustyczny gwarantuje czysty i wysokiej jakości dźwięk. Mają one także wbudowany mikrofon i umożliwiają korzystanie z asystenta głosowego.

QCY T1C

W cenie nawet poniżej 70 złotych kupimy QCY T1C. Są to słuchawki, które zarówno pod względem wyglądu, jak i umiejętności, konkurują w naszym kraju bezpośrednio z opisywanym na początku modelem Xiaomi. W standardzie mamy tutaj Bluetooth 5.0, jak i trzy pary wkładek dousznych, przez co możemy je dopasować do swoich uszu. Dzięki certyfikatowi IPX4 są one odporne na nasz pot czy zachlapania, więc można z nich korzystać w czasie treningu w gorszych warunkach.

Dźwięk za sprawą bardzo dobrych przetworników to jeden z największych atutów tego modelu. Dobrze słyszalne są tu: bas, tony średnie i wysokie. Gorzej jest nieco z pracą, która wynosi tylko do 4 godzin. Jednak etui działa jako powerbank, który wydłuża łączną pracę do 20 godzin.