Artykuły sponsorowane

Olsztyn

             WIADOMOŚCI - WYDARZENIA               Dziś jest r. 

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny
Zarząd województwa warmińsko-mazurskiego ogłosił otwarty konkurs ofert o dofinansowanie projektów dotyczących ochrony i opieki nad zabytkami.Na realizację takich projektów w budżecie województwa na 2015 rok zapewniono...

Wycięli drzewa.bo szykują grunt pod tramwaje w Olsztynie

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny

Do końca marca ma się zakończyć pierwszy etap prac związanych z wycinką drzew przy ulicach, wzdłuż których w przyszłości będzie przebiegała linia tramwajowa w Olsztynie.

Atrakcje Jarmarku Warmińskiego

Dziennik Informacyjny

Dajmy się porwać atmosferze Świąt Bożego Narodzenia! Już po raz piąty – od 12 do 15 grudnia olsztyńską starówkę wypełnią świątecznie przystrojone stragany i wystawcy ze specjalnie dobranym asortymentem: rękodziełem, przysmakami, ozdobami choinkowymi.

Makieta olsztyńskiej starówki gotowa

Dziennik Informacyjny

W najbliższą sobotę, 26 października na olsztyńskiej starówce ustawiona zostanie przestrzenna makieta Starego Miasta, odlana z 17 kg kluczy zebranych przez mieszkańców Olszyna. Uroczyste odsłonięcie makiety odbędzie się o godz. 15, podczas obchodów 660 rocznicy urodzin Olsztyna.

Przebudowa skrzyżowania alei Warszawskiej

Dziennik Informacyjny

Podpisano umowę na przebudowę skrzyżowania ulic Armii Krajowej, Obrońców Tobruku i al. Warszawskiej w Olsztynie. Na zlecenie Gminy Olsztyn inwestycję  o wartości 10,9 mln zł netto wykona Skanska. Projekt jest finansowany ze środków UE w ramach Programu Operacyjnego „Infrastruktura i Środowisko”.

Kultura - Rozrywka Olsztyn

27 września - Muzyczne Inhalacje: koncert duetu gitarowego

Dziennik Informacyjny

Muzyczne Inhalacje: koncert duetu gitarowego Przemek Strączek & Gabriel Niedziela odbędzie się 27 września w sali kameralnej pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena.

VI Festiwal Filozofii w Olsztynie

Dziennik Informacyjny

W dniach 10-13 września (wtorek-piątek) serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniach VI Festiwalu Filozofii, w tym roku pod tytułem: „Śmierć Boga: źródła i współczesność”, „Historia w granicach i poza granicami sensu”, „Instrumentalizm i anarchizm w nauce”.

VI Mazurskie Międzynarodowe Zawody Balonowe

Dziennik Informacyjny

29 sierpnia - 1 września odbędzie się VI edycja Międzynarodowych Zawodów Balonowych o Puchar Prezydenta Olsztyna.

Piknik rodzinny nad jeziorem Długim

Dziennik Informacyjny

Spędź aktywnie sobotnie popołudnie z rodziną! 24 sierpnia o godz. 14.00 nad jeziorem Długim w Olsztynie rozpocznie się kolorowy piknik rodzinny, a wraz z nim mnóstwo atrakcji dla najmłodszych i rodziców. Wstęp wolny. Zapraszamy!

                                              wiadomości ekologia podróże informacje

ZachodniDziennik,   Wiadomości,   Gospodarka,   Waszym zdaniem,   Polska Lokalna,   Styl życia,   Kobieta,   Motoryzacja, Technologie,   Ekologia,   Nasze zdrowie