Artykuły sponsorowane

Konkurs „Świąteczna Foto-Szopka” rozstrzygnięty!

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny

Znamy zwycięzców przebieranego konkursu „Świąteczna Foto-Szopka”, zorganizowanego przez Toruńską Agendę Kulturalną z okazji Orszaku Trzech Króli, który odbył się w Toruniu 6 stycznia 2017 roku.


Wybór najlepiej przebranej klasy lub grupy, która zaprezentowała się podczas barwnego, świątecznego orszaku, nie należał do łatwych. Po burzliwych obradach jury atrakcyjna wycieczka niespodzianka trafiła do klasy IVa ze Szkoły Podstawowej nr 8 z Torunia (na zdjęciu wyżej).

Oprócz nagrody głównej przyznano także jedno wyróżnienie. Otrzymała je schola z Parafii Matki Bożej Królowej Polski w Torunia:

Dziękujemy wszystkim za udział w świątecznym konkursie, a zwycięzcom gratulujemy! Ze zwycięzcami i wyróżnionymi skontaktujemy się telefonicznie, informując o szczegółach dotyczących odbioru nagród.

Udostępnij

Mogą zainteresować Cię także...

  • W piątek 6 grudnia obchodzimy Święto Trzech Króli. Jest to dzień wolny od pracy, szkoły i innych, dla wielu przykrych obowiązków. Władze Torunia zadbały o imponującą oprawę święta.
  • Towarzystwo Naukowe w Toruniu ogłasza „Pierwszy Toruński Konkurs Kopernikański”. W konkursie wiedzy o Mikołaju Koperniku mogą wziąć udział pełnoletni mieszkańcy Torunia i studenci toruńskich uczelni wyższych. Zgłoszenia do 15 kwietnia 2013 roku.

  • PG "
      Regulamin   |   Partnerzy   |   Reklama  |   Kontakt

    stat4u

                                              wiadomości ekologia podróże informacje

ZachodniDziennik,   Wiadomości,   Gospodarka,   Waszym zdaniem,   Polska Lokalna,   Styl życia,   Kobieta,   Motoryzacja, Technologie,   Ekologia,   Nasze zdrowie