Ankieta - Twoim zdaniem:

Czy zamierzasz wyjechać po studiach do pracy za granicę?:

Felietony - Reportaże


Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/profi/domains/zielonydziennik.pl/public_html/includes/common.inc(1696) : eval()'d code on line 3

Zdjęcie

Reklama:

Komfortowe noclegi w http://www.hotel-bydgoszcz.com. Pokoje już od 130 zł/noc.

Pozycjonowanie stron i kampanie social media SITAB Bydgoszcz zaprasza.

Artykuły sponsorowane

Lodowisko na Starówce

Dziennik Informacyjny

Już w przyszłym tygodniu  łyżwiarze w centrum Warszawy będą mogli korzystać z nowego lodowiska, które zostanie umieszczone na wschodniej stronie  Starego Rynku.

Lodowisko będzie miało taflę o wymiarach dwadzieścia na trzydzieści metrów, więc nie będzie to duże lodowisko ale raczej większa ślizgawka.

Na miejscu będzie także wypożyczalnia łyżew, a wokół lodowiska zostanie zainstalowana iluminacja świetlna.

Powstające lodowisko to efekt wspólnych działań miasta, restauratorów, dzielnicy, Warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji i Lasów Miejskich.

 

 

ML

www.um.warszawa.pl

Udostępnij

Mogą zainteresować Cię także...

  • Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zaprasza wszystkich miłośników łyżew na swoje lodowiska.

  • W Wigilię Bożego Narodzenia większość sklepów otwarta będzie tylko do godziny 14. Do godziny 14 zakupy zrobimy  w Biedronce, Lidlu, Selgrosie, Makro, Praktikerze, Intermache i Kauflandzie.

  • Rozbudowa dróg na osiedlu Eskulapa oraz kryte lodowisko – to nowe inwestycje, które na wniosek prezydenta Rafała Bruskiego wprowadzone zostaną w formie autopoprawki do tegorocznego budżetu.

                                              wiadomości ekologia podróże informacje

ZachodniDziennik,   Wiadomości,   Gospodarka,   Waszym zdaniem,   Polska Lokalna,   Styl życia,   Kobieta,   Motoryzacja, Technologie,   Ekologia,   Nasze zdrowie