Artykuły sponsorowane

Rozrywka


Włodarczyk o filmie „Ostatni klaps”

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny

Dwadzieścia lat temu Sławoj Maria Hałaburda (Mariusz Pujszo) był Mistrzem kina moralnego niepokoju, jednakże los nie obszedł się z jego karierą łaskawie i teraz, przegrany i zapomniany, musi żebrać o zasiłek. 

Internetowe źródła sportowych emocji

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny

Jeśli jesteś wielbicielem jakiejś dziedziny sportowej, to bez wątpienia oglądanie wydarzeń ze świata sportu na żywo jest dla Ciebie znakomitą rozrywką. Chyba mało co może ją zastąpić.

Polska liderem w produkcji sprzętu AGD

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny

Choć rośnie sprzedaż sprzętu AGD w Polsce, to produkowane w kraju sprzęty w większości trafiają na eksport. Jak podkreślają przedstawiciele Indesitu, polska produkcja jest doceniana na zagranicznych rynkach. Włoska firma, która w Łodzi i Radomsku produkuje łącznie ok. 4 milionów urządzeń rocznie, sprzedaje je w całej Europie i Rosji.

Małgorzata Ostrowska planuje kolejną płytę

Dziennik Informacyjno - Gospodarczy

Była wokalistka zespołu Lombard, Małgorzata Ostrowska, chce wydać kolejną solową płytę. Na razie nieznana jest data rozpoczęcia nagrań na nowy krążek. Wokalistka zapewnia, że przygotuje dla fanów bardzo ciekawe kompozycje.

Michael Stillwater leczy ludzi na całym świecie swoimi pieśniami.

Dziennik Informacyjny

Michael Stillwater Cieszy się  wielkim uznaniem  w wielu krajach, jako  postać  znaczącą  dla światowego dziedzictwa muzyki leczniczej.  Nagrania Michaela doskonale sprawdza ją się jako doskonała muzyka relaksacyjna we wszelkich miejscach, gdzie ludzie poszukują  rozluźnienia,  relaksacji, oczyszczenia z negatywnych emocji, jak SPA, Wellness,  ośrodki  szkolenia w zakresie rozwoju osobistego.

Polacy wolą własne filmy

Dziennik Informacyjny

Zagraniczne hity sa u nas  bez szans.  W pierwszym kwartale tego roku w multipleksach rządziło polskie kino.

Pełnometrażowe filmy w 4D

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny

W ciągu najbliższych miesięcy w jednym z warszawskich kin Cinema City pojawi się pierwszy ekran 4D. Nowa koreańska technologia umożliwi oglądanie filmów z efektami specjalnymi, takimi jak powiew wiatru czy krople wody.

   

                                              wiadomości ekologia podróże informacje

ZachodniDziennik,   Wiadomości,   Gospodarka,   Waszym zdaniem,   Polska Lokalna,   Styl życia,   Kobieta,   Motoryzacja, Technologie,   Ekologia,   Nasze zdrowie