Artykuły sponsorowane

Waszym Zdaniem

Opinie - Wywiady - Relacje - Komentarze

Zakupy na raty w sklepie stacjonarnym i w Internecie – jaka jest różnica?

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny

Coraz częściej, zamiast decydować się na tradycyjny kredyt w banku czy pożyczkę w instytucji pozabankowej, decydujemy się na zakup potrzebnych nam produktów na raty. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne dla konsumenta, który aktualnie nie ma środków na niezbędne mu dobra.

Czy boimy się utraty pracy?

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny

W ostatnim półroczu 24% z nas zmieniło pracę. Głównie z powodu chęci rozwoju, potrzeby odmiany i osobistych aspiracji. Jednak spora część osób nadal obawia się utraty zatrudnienia. Z drugiej strony aż 74% Polaków uważa, że bez problemu znalazłoby nową pracę.

O wartości ubezpieczenia zdrowia dowiesz się czekając na odszkodowanie w PZU!

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny

Ile warte jest nasze zdrowie i życie zdaje się wiedzieć każdy z nas, dlatego bardzo chętnie korzystamy z firm ubezpieczeniowych, na przykład PZU.

5 kursów, które zapewnią Ci pracę

Najwyższy czas szukać nowego zatrudnienia. Od czego zacząć? Napisałeś od nowa swoje CV, ale nie wygląda ono zadowalająco? Czujesz, że dobrze byłoby poszerzyć swoje kompetencje? Najlepszym sposobem, aby to osiągnąć, jest zapisanie się na dodatkowe kursy i szkolenia. Wybór jest ogromny, warto więc wiedzieć na co zwracać uwagę, by wybrać te najodpowiedniejsze. Przedstawiamy kilka najbardziej popularnych kursów, które pomogą Ci znaleźć lepszą pracę.

Polacy nie ufają deweloperom

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny

Polacy nie ufają deweloperom – wynika z badań „Jak Polacy wybierają mieszkania?” zleconych przez agencję Procontent Communication. Blisko 40 procent zapytanych nie wskazało żadnej firmy godnej zaufania.

Samozatrudnienie: Polscy przedsiębiorcy z przymusu.

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny

Czy koś tak naprawdę wie, ile jest w Polsce firm jednoosobowych. Według danych jakie podaje Główny Urzęd Statystyczny, ale to są dane tylko wyłącznie szacunkowe, określa się ich liczbę na ok. 1,1 mln.

Większość postulatów związkowców to populizm.

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny

Państwo jako słaby właściciel jest zbyt skore do ustępstw.  Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej nie może ulegać populistycznym żądaniom związkowców i musi bronić interesu właścicieli – twierdzi prof. Witold Orłowski.

   

                                              wiadomości ekologia podróże informacje

ZachodniDziennik,   Wiadomości,   Gospodarka,   Waszym zdaniem,   Polska Lokalna,   Styl życia,   Kobieta,   Motoryzacja, Technologie,   Ekologia,   Nasze zdrowie