Jaką golarkę elektryczną kupić?

0
229
views

Lubimy dbać o swój dobry wygląd. Jeśli jako klient kasyna chcemy zagrać w nim w gry typu sloty online, to powinniśmy mieć nie tylko dobry ubiór, lecz ogólną stylizację. Bardzo ważny wśród mężczyzn jest zarost.

Coraz większym powodzeniem cieszą się zaawansowane golarki elektryczne, które pozwolą nam w każdych praktycznie warunkach zadbać o wygląd twarzy. Na jaki model jednak powinniśmy się zdecydować?

Philips Series 5000 AquaTouch S5400/06

Zaczynamy od produktu z wyższej półki, który kosztuje ponad 300 złotych. Golarka od Philipsa to zdecydowanie bardzo dobry przyjaciel każdego mężczyzny. Jest ona przeznaczona zarówno do pracy na sucho i mokro. Specjalne uszczelnienia powodują, że możemy bez obaw korzystać z pianki czy żelu do golenia. Producent zdecydował się w niej na system ostrzy MultiPrecision, które zostały umieszczone w głowicach o okrągłym profilu. Właśnie taka konstrukcja gwarantuje nie tylko precyzję, lecz również ochronę dla naszej skóry. Same głowice zaś mogą poruszać się w 5 kierunkach, co ma jeszcze większy wpływ na ich precyzję. W zestawie znajduje się nakładany trymer do wąsów czy bokobrodów. Pełne naładowanie, które trwa około godziny czasu, powinno starczyć na 45 minut pracy urządzenia.

Panasonic ES-RT47-H503

Do 300 złotych bez trudu powinniśmy kupić także ten ciekawy model od Panasonica. Posiada ona system bardziej tradycyjny, który składa się z 3-ostrzowego układu tnącego, zapewniającego błyskawiczne, bezpieczne i do tego gładkie golenie. Wprowadzone w tej golarce zewnętrzne, okrągłe folie w bardzo dobrym stopniu są w stanie dopasować się do kształtu twarzy czy podbródka. Także i ten model możemy wykorzystywać do golenia na sucho i mokro. Na wyposażeniu znajduje się między innymi nasadka grzebieniowa, która służy do prostej i precyzyjnej stylizacji kilkudniowego zarostu. Na pełnej baterii czas pracy urządzenia wynosi mniej więcej 54 minuty.

Braun CruZer6 Face

Golarka marki Braun to także ciekawe urządzenie, nad którym warto się zastanowić. Łączy ona w sobie 3 istotne funkcje: golarki, trymera i urządzenia do stylizacji. Jej szeroka głowica pozwala nam na szybkie i precyzyjne golenie większych powierzchni twarzy. Ponadto zastosowana w tym modelu technologia SmartFoil jest w stanie wyłapać włosy rosnące w różnych kierunkach. Warto tu także zwrócić uwagę na zintegrowany system, który bardzo dobrze reaguje na naszą siłę docisku. Dopasowuje on wtedy do niej moc urządzenia. W zestawie znajduje się także ruchoma nasadka, która posłuży nam do precyzyjnego przycinania zarostu na 4 poziomach długości. Golarka marki Braun to również obrotowa końcówka do modelowania, 30 minut pracy na jednej baterii.

Remington XR1430 HyperFlex Aqua

W cenie niewiele ponad 200 złotych można znaleźć model marki Remington. Jest to golarka rotacyjna wyposażona w ostrza ComfortFloat, które wpływają na precyzję i komfort golenia. Poruszają się one w obie strony, co wpływa na zwiększoną skuteczność pracy. Głowica dzięki zastosowanym jonom srebra niweluje działanie bakterii i powstawanie podrażnień. Także i tutaj mamy do czynienia z wodoodporną konstrukcją, lecz w tym przypadku możemy golarkę zabrać ze sobą bez obaw pod prysznic. Na wyposażeniu mamy potrójne pierścienie tnące, trymer ComfortTrim, który umożliwia nam modelowanie kształtu zarostu. Golarka powinna nam starczyć na około 50 minut pracy.

Polecamy przy tym także takie modele jak: Philips S7960/17, Philips OneBlade Pro QP6520/20, Braun Series 5 5195cc, Braun 50-B1000s BLU, Panasonic ES-LV9Q-S803 MultiFlex 5D.