Legalne zakłady bukmacherskie w 2022 roku stają się coraz popularniejsze

0
1852
views

Na pewno nie raz widziałeś reklamy zakłady bukmacherskie legalne firm takich jak STS czy Fortuna. Ciężko uniknąć ich w telewizji czy gazetach, szczególnie że firmy te związane są też z różnymi instytucjami i organizacjami sportowymi w naszym kraju. Powoduje to, że wiele ludzi na nowo zastanawia się, czy zakłady bukmacherskie piłka reczna są legalne w Polsce – przez wiele lat była to w końcu szara strefa hazardowa, która nie miała zbyt wielu zwolenników.

Prawda obecnie jest taka, że typowanie u bukmacherów jest jak najbardziej legalnym zajęciem. Ministerstwo Finansów legalne zakłady bukmacherskie są nadzorowane właśnie przez to ministerstwo, a zdobycie odpowiednich uprawnień do organizacji takich zabaw jest dosyć ciężki, przez co gracze mają pewność, że firmy, w których grają, są odpowiednio przygotowane do wypłacania wygranych czy posiadają środki z legalnych źródeł.

Z typowaniem i popularnością tej zabawy wiąże się jeszcze jedna sprawa – wzrost popularności stron zajmujących się zakłady bukmacherskie legalne. Dają one odpowiednie porady co do różnych gier, pokazują, na jakich stronach warto grać i jakie spotkania obstawiać. Stroną, która opowiada o zakłady bukmacherskie przez internet legalne jest mightytips.pl – jedna z popularniejszych w sieci, z gronem ekspertów, którzy dzielą się przemyśleniami na temat różnych dyscyplin sportowych oraz skutecznych sposobów na zakłady i typowanie.

My też dzisiaj chcielibyśmy podzielić się kilkoma poradami o tym, czy zakłady bukmacherskie w internecie są legalne, jak stawiać zakłady oraz na co zwracać uwagę. Pomoże nam w tym wiedza Irenki Zając, jednej z ekspertek wspomnianej wcześniej przez nas strony. Więcej o niej przeczytasz tutaj.

Czy zakłady bukmacherskie w internecie są legalne i na co zwrócić uwagę przy wybieraniu strony

Decydując się na grę u legalnego bukmachera należy pamiętać o kilku rzeczach, które sprawią, że rozgrywka będzie komfortowa oraz bezpieczna.

  • Graj tylko w legalnych punktach – o tym pamiętać należy zawsze. Nigdy nie graj w nielicencjonowanych punktach, gdyż pieniądze, jakie tam wygrasz, mogą pochodzić z nielegalnych źródeł, przez co ryzykujesz ich utratą. W gorszym przypadku możesz nawet nie otrzymać wygranej
  • Graj wyłącznie za własne pieniądze – bez względu na to, czy zdecydujesz się grać o duże, czy niskie stawki, nigdy nie graj za pieniądze, których nie posiadasz. Nie zastawiaj produktów w lombardach, nie bierz pożyczek na gry – to prosta droga do popadnięcia w długi
  • Obstawiaj sporty, na których się znasz – oczywiście, zawsze korzystaj też ze stron z poradami i typami, ale najłatwiej zawsze obstawia się sporty i drużyny, na których się znasz. Lepiej obstawić mniej wyników, ale decydować się na znane sobie wydarzenia, niż składać kupon z kilkunastu „pewniaków” z obcych ci lig hokejowych czy siatkarskich.

 

 

 

Tak wyglądają podstawy jeżeli chodzi o twoje bezpieczeństwo. A czemu zakłady bukmacherskie przez internet legalne stają się coraz popularniejsze? Jest kilka powodów:

  • Możliwość wygrania dużych pieniędzy – jeżeli trafisz dobry kupon i dopisze ci odrobina szczęścia, możesz liczyć na naprawdę duży zwrot pieniężny. Ogromne wygrane sprawiają, że niektórzy bukmacherów traktują jak swoją drugą pracę – chociaż jest to dosyć ryzykowne!
  • Szansa na nowe znajomości – to głównie dzieje się w stacjonarnych punktach zakłady bukmacherskie legalne – w takich placówkach możesz porozmawiać z innymi pasjonatami typowania, wymieniać się uwagami czy po prostu miło spędzać czas.
  • Rozwój osobisty – wiele osób podaje, że dzięki zakładom i typowaniu byli w stanie rozwinąć swoje umiejętności analityczne. Przeglądanie wyników, przebiegu gier, wyciąganie z nich wniosków – jesteśmy pewni, że może to mieć pozytywny wpływ na każdego!

Ministerstwo finansów legalne zakłady bukmacherskie – jakie firmy posiadają odpowiednie zezwolenia?

Całkowicie legalnych bukmacherów w Polsce jest kilkudziesięciu, ale nie wszyscy posiadają licencje na prowadzenie salonów stacjonarnych – oznacza to, że posiadają jedynie zakłady bukmacherskie przez internet legalne. Kilka z najpopularniejszych z nich to:

  • Totalbet – strona często chwalona jest za swój świetny wygląd, z czym zgadzamy się w 100%. Oprócz tego strona prowadzi świetną sekcję z międzynarodowymi zawodami w których biorą udział polscy zawodnicy, więc jeżeli chcesz stawiać na naszych rodaków, koniecznie sprawdź tę stronę
  • Fuksiarz – to stosunkowo nowa strona, jednak dzięki dobrej promocji z udziałem jednego z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w kraju, stała się ona ulubioną stroną wielu graczy. Prowadzi też nowoczesne rozwiązanie early payout, które pozwala na odebranie wygranej jeszcze przed końcem spotkania. Niestety, brak na niej dużego wyboru gier i wydarzeń
  • ETOTO – tutaj również za promocję strony odpowiada grupa dziennikarzy. ETOTO szybko przyciągnęło wielu typerów, którzy zastanawiali się, czy zakłady bukmacherskie są legalne wygodną aplikacją mobilną i jeszcze lepszymi ofertami specjalnymi

Tak jak wspominaliśmy, jest jeszcze kilku innych bukmacherów, a niektórzy z nich posiadają nawet własne salony w wielu miastach w kraju. Jeżeli chcesz upewnić się, w jakich miejscach możesz grać bez obaw i całkowicie legalnie, sprawdź listę dopuszczonych firm do zakładów bukmacherskich, którą sprawdzisz tutaj.

Dlaczego warto obstawiać zakłady bukmacherskie w 2022

Jak sam widzisz, powodów jest naprawdę wiele i nic dziwnego, że zakłady bukmacherskie to obecnie bardzo popularna forma spędzania wolnego czasu. Dla niektórych jest to opłacalne hobby, inni preferują emocje płynące z oglądania wydarzenia sportowego, na które postawiło się często duże pieniądze.

Niezależnie jednak od tego, jakim powodem kierować będziesz się ty, jedno wiemy na pewno – typowanie u legalnego bukmachera sprawi ci sporo radości!

Artykuł sponsorowany