Zapowiedzi - Kultura

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Kursy walut NBP

Reklama:

Komfortowe noclegi w http://www.hotel-bydgoszcz.com. Pokoje już od 130 zł/noc.

Pozycjonowanie stron i kampanie social media SITAB Bydgoszcz zaprasza.

Artykuły sponsorowane

Warszawa

             WIADOMOŚCI - WYDARZENIA               Dziś jest r. 

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny
Tuż przy Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie zostanie wybudowane około 1200 nowych mieszkań. Takie informacje podała Grupa Asbud, która właśnie nabyła grunty pomiędzy dworcem Warszawa Gdańska i Arkadią. ,,Tak spektakularny zakup zdecydowanie...

Lipcowa konferencja NATO, światowy Szczyt Kobiet w czerwcu oraz duże imprezy sportowe.

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny

W III kwartale Warszawę odwiedziło blisko 365 tys. turystów zagranicznych – wynika z danych stołecznego Urzędu Statystycznego. Ich liczba w tych miesiącach rosła w tempie dwucyfrowym. Odwiedzają Warszawę coraz częściej nie tylko przy okazji spotkań biznesowych i konferencji, lecz także w celach czysto turystycznych.

Ewakuacja z powodu wycieku gazu!

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny

W Warszawie ewakuowano około 800 osób w związku z wyciekiem gazu na Placu Trzech Krzyży. Na razie nieznane są przyczyny awarii. Niedawno służby poinformowały, że dokopano się do miejsca wycieku i trwają prace nad jego usunięciem.

W lutym ponownie ruszą prace przy wieżowcu Złota 44.

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny

Niemal 200 mln zł wyda konsorcjum spółki BBI Development i amerykańskiego funduszu Amstar na doprowadzenie inwestycji Złota 44 do stanu deweloperskiego. Prace przy budowie wieżowca w centrum Warszawy zostaną wznowione jeszcze w tym miesiącu. Odbiory zaplanowano na II kwartał 2016 r.

We wtorek orszaki trzech króli

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny

We wtorek ulicami Warszawy przejdą uroczyste orszaki trzech króli. Tradycyjnemu, kolorowemu pochodowi w centrum miasta po raz pierwszy towarzyszył będzie pochód praski.

Warszawa: Kultura - Rozrywka - Sport

Festiwal Powiślenia 2013

Dziennik Informacyjny

W programie najbliższych Powiśleń jak zwykle wiele ciekawych, międzysąsiedzkich wydarzeń, tworzonych przez mieszkańców i dla mieszkańców! 14 września odbędzie się 5 edycja tego wyjątkowego festiwalu, współtworzonego przez ponad 60 partnerów.

20-27.09 Międzynarodowy Festiwal Tańca Współczesnego Ciało/Umysł

Dziennik Informacyjny

Festiwal Ciało/Umysł to najważniejszy, organizowany nieprzerwanie od ponad 10 lat festiwal współczesnego tańca. Każdego roku jesienią przez kilka dni pasjonaci zarówno teatru, jak i tańca mają możliwość oglądania najnowszych prac zagranicznych choreografów, jak i polskich artystów.

7 września - Chopin Na Krakowskim Przedmieściu 2013

Dziennik Informacyjny

Tegoroczny cykl  „Chopin Na Krakowskim Przedmieściu” odbywać się będzie już po raz czwarty. Jak co roku poświęcony będzie twórczości Fryderyka Chopina a w przeważającej części jazzowym opracowaniom jego utworów i utworom inspirowanym jego twórczością.

Szalone Dni Muzyki 2013

Dziennik Informacyjny

Bohaterami Szalonych Dni Muzyki 2013 są tym razem kompozytorzy francuscy i hiszpańscy: Albeniz, Debussy, De Falla, Fauré, Granados, Poulenc, Ravel i Rodrigo.

                                              wiadomości ekologia podróże informacje

ZachodniDziennik,   Wiadomości,   Gospodarka,   Waszym zdaniem,   Polska Lokalna,   Styl życia,   Kobieta,   Motoryzacja, Technologie,   Ekologia,   Nasze zdrowie