Wszystko co chciałbyś wiedzieć o seksie analnym, Tylko dla mężczyzn.

0
110410
views

Seks analny staje się niezwykle popularny. Coraz więcej mężczyzn wybiera w czasie stosunku tę drugą dziurkę. Kobiety też niezwykle cenią sobie ten rodzaj pobudzania, gdyż wywołuje on u nich znacznie głębsze odczucia niż tradycyjny stosunek.

Obecnie, wprawdzie to mężczyźni częściej inicjują ten rodzaj miłości, jednak już niedługo twoja partnerka może poprosić cię abyś pieścił ją analnie. Warto więc zapoznać się z podstawowymi wiadomościami na ten temat. Pamiętaj – seks analny bez zastosowania środka zwilżającego może być bolesny! Pupa zwykle wydziela mniej naturalnego nawilżenia, pojawia się ono zdecydowanie później, a dodatkowo tylko w środku.

Pupę zamyka tak zwany zwieracz, który nie nawilża się naturalnie oraz uniemożliwia też wydostanie się śluzu z wnętrza. Penetracja bez nawilżenia jest trudna i zwykle bolesna, natomiast z odpowiednim nawilżeniem można łatwo, przyjemnie, bez bólu i ryzyka powstania nieprzyjemnego otarcia wprowadzić do środka nawet bardzo duże przedmioty. Pobudzanie analne staje się wielokrotnie przyjemniejsze gdy zadbasz o nawilżenie. Jest to jeden z najistotniejszych elementów miłości analnej. Jakie środki można stosować: – najbardziej znanym środkiem jest wazelina. Idealnie nadaje się ona do zabaw analnych, nie powoduje podrażnień, nie wysycha, daje optymalny nawilżenie. – nie zawsze wazelina jest jednak pod ręką.

Zwykle natomiast mamy różnego rodzaju kremy i balsamy do ciała, które możemy wykorzystać. Swoimi właściwościami przypominają one wazelinę i dają podobne rezultaty. Dlatego mogą być bezpiecznie stosowane we wszystkich praktykach analnych. Jaki krem wybrać? Najlepiej najprostszy, bez specjalnych dodatków. Zanim posmarujesz nim pupę, weź trochę na język i sprawdź czy nie powoduje szczypania, jeśli tak – to nie należy go stosować. Zwykły tłusty krem jak Nivea jest bardzo dobry. – można kupić specjalny środek zwilżający tak zwany lubrykant, są one w sprzedaży w sex-shopach. W aptekach natomiast są środki zwilżające do pochwy (w aptece jest taniej tubka kosztuje poniżej 10zł) Te środki są zwykle robione na bazie wody, ich wadą jest to że wysychają i co pewien czas trzeba dokładać więcej.

Jednak właśnie tylko lubrykanty na bazie wody mogą być bezpiecznie stosowane wraz z prezerwatywami, gdyż inne środki powodują ich pękanie. – super na pierwszy raz są specjalne preparaty do seksu analnego, można je kupić w sex-shopach. Mają one odpowiednio opracowany skład bardzo ułatwiający stosunek analny. Największą zaletą jest ich działanie przeciwbólowe. Tubka takiego środka kosztuje ponad 20 zł, tańsze są maści na hemoroidy z apteki, ale nie powinny być stosowane zbyt często. Preparaty polecane są do pierwszych prób z seksem analnym, lub jeśli dotychczasowe doświadczenia były bolesne. Środki naturalne, są mniej skuteczne, przez co polecane są głównie osobom z doświadczeniem. Jeśli już kochaliście się analnie i było dobrze, a teraz nie macie przy sobie żadnego z powyższych preparatów można spróbować: – ślinę – należy posmarować nią pupę i żołądź penisa.

Nie nawilża ona zbyt skutecznie, ale jeśli partnerka umie się rozluźnić, to wystarczy, resztę dopełni śluz, który znajduje się w środku w pupie, pojawi się on po chwili od wprowadzenia penisa. Początkowo należy więc poruszać się powoli, po kilku minutach powinno już być normalnie. – śluz z pochwy – jest bardzo dobry. Należy przenieść go z pochwy palcem, trzeba to robić ostrożnie, by nie przenieść bakterii z pupy do pochwy. Najlepiej przenieść odpowiednią ilość w okolice pupy i dopiero na końcu rozprowadzić go palcem. Nie należy wkładać do pochwy palca, który był już w pupie. Środki naturalne są mniej skuteczne, jednak ich największą zaletą jest to, że zawsze są pod ręką.

Pierwszy stosunek analny Twój pierwszy raz Jeśli jest to twój pierwszy raz nie masz się za bardzo czym chwalić. Ale spoko, będzie dobrze; jest bardzo podobnie do zwykłego seksu. Jeśli ona już to robiła, pomoże ci rozluźniając pupę. Użyj też dużo środka zwilżającego. Osoby z doświadczeniem mogą tylko “umaczać” penisa w pochwie, pierwszym razem jednak weź wazelinę lub jakiś specjalny środek nawilżający (do nabycia w sex-shopie, może to być zwykły lubrykant do pochwy, tańsze są środki zwilżające do pochwy w aptece) ewentualnie zwykły krem (weź trochę na język, jeśli nie szczypie to można go użyć). Przed penetracją włóż jeden, dwa palce, rozsmarowuj krem delikatnie rozciągając pupę (nie przesadzaj jednak, kilka ruchów okrężnych palcem wystarczy). Na początek najlepsze są dwie pozycje. Zwykła “misjonarska”, tak jak przy normalnym seksie; kobieta leży na plecach z rozchylonymi nogami, tym razem jednak niech podciągnie je bardziej do piersi.

W tej pozycji będziesz mógł obserwować jej twarz, całować ją. Druga pozycja to też tradycyjna: “od tyłu”, niech ona uklęknie i pochyli się, czym niżej tym bardziej jej pupa będzie wypięta i łatwiej będzie ci dobrać się do jej dziurki. Penetracja. W czasie penetracji postaraj się aby twój penis był jak najtwardszy. Jej pupę zamyka silny mięsień – zwieracz odbytu, będziesz musiał pokonać pewien opór, żeby włożyć pierwsze 3-4 cm; głębiej już jest luźno, a zwieracz w trakcje seksu też rozluźni się. Najtrudniej jest więc włożyć żołądź penisa do odbytnicy. W rekomendowanych pozycjach jej tyłek jest dobrze dostępny i łatwo możesz ręką przytrzymać penisa, możesz go też posmarować wazeliną; przyłóż go do otworu i powoli, ale stanowczo naciskaj; poproś ją by jednocześnie mocno parła (to rozluźnia zwieracz). Jeżeli penis nie wchodzi, nie próbuj wejść na siłę, to może wywołać silny ból. Lepiej chwilę odczekaj, zmień pozycję, pieść jej pupę; to pomoże jej się rozluźnić i następna próba powinna być już udana.

Jak główka penisa znajdzie się w środku zatrzymaj się na chwilę. Pomoże to jej rozluźnić się i przyzwyczaić do wypełnienia. Potem powoli zacznij się wsuwać i wysuwać, stopniowo głębiej i mocniej. Pupa jest ciasna, uważaj by nie naderwać sobie napletka (stosuj dużo nawilżacza). Jeśli całujecie się z językiem, to już nie ma konieczności stosowania prezerwatywy ale gdy obawiasz się, że ona nie jest zdrowa lub nie chcesz ubrudzić sobie penisa możesz założyć gumkę. Po seksie analnym umyj się zanim zajmiesz się jej cipką (ewentualnie ona może umyć ci penisa językiem, ale mało kobiet się na to godzi). Nie obawiaj się seksu analnego, będzie przyjemnie. Gdybyś nie mógł poradzić sobie z włożeniem penisa, bezpośrednio przed penetracją włóż na chwilę jakiś podobny przedmiot, najlepiej wibrator lub świeczkę, to rozluźni jej zwieracz. Jej pierwszy raz.

Znacznie częściej będziesz miał doczynienia z jej pierwszym razem. W takich sytuacjach musisz powoli ją rozbudzić ostrożnie pieszcząc jej pupę przez kilka – kilkanaście dni. Penetracja penisem w przypadku gdy ona nigdy nie dotykała wcześniej swojej pupy (dziewica analna) zwykle nie jest przyjemna. Proste wkładanie palca przez kilka dni przyzwyczai ją trochę do pobudzania pupy. Pamiętaj, że dla niej jest to coś nowego i musisz ją uczyć tego powoli. Jeśli jesteś odpowiedzialny i zależy ci na jej odczuciach to przygotuj ją odpowiednio. Zacznij od wkładania palca w trakcje seksu, łatwo nawilżysz go sokami z jej pochwy. W kolejne dni weź wazelinę (lub inny nawilżacz) i ostrożnie wmasuj palcem w jej zwieracz.

To oswoi ją z ingerencją w jej bardzo prywatną część ciała. Przez te pierwsze dni wywołujesz przede wszystkim proces psychiczny prowadzący
do zaakceptowania tej formy aktywności seksualnej. Gdy ona już przyzwyczai się do tego, możesz pieścić ją intensywniej np: dwoma palcami lub jakimiś przedmiotami świeczką lub wibratorem. Są specjalne małe wibratory analne, trochę większe od palca (małe są lepsze, bo wtedy twój penis będzie dla niej atrakcją i będzie wolała twojego ciepłego i dużego penisa niż sztuczny zamiennik) Jak zachęcić partnerkę Jeżeli już jesteś z dziewczyną i ona nie chce tego robić, to bardzo ważne jest, abyś dowiedział się co jest przyczyną. Wykaż się przy tym odrobiną dyplomacji, często bowiem zdarza się, że kobieta nie będzie chciała ci powiedzieć lub będzie podawała nieprawdziwe argumenty.

Gdy będziesz znał jej prawdziwe powody łatwiej ci będzie ją przekonać. Często kobiety nie robią tego nie dlatego, że boją się o siebie; same są bardzo ciekawe jak to jest, ale obawiają się twojej reakcji. Na przykład, niepokoją się, że mogą nie być czyste w środku lub że źle sobie o niej pomyślisz. Dobrym sposobem jest ostrożne dotykanie pupy kobiety w trakcie zwykłego stosunku. Gdy jest podniecona łatwiej jej będzie zaakceptować takie pobudzanie; poczuje też, że może to być przyjemne. Podczas seksu sięgnij dłonią między jej pośladki i ostrożnie wsuń palec. Nie zaczynaj od razu od próby penetracji penisem, najpierw spróbuj pieszczot. Włożenie penisa wymaga wcześniejszego przygotowania i odpowiedniego rozluźnienia dlatego najpierw popróbuj włożyć palec. Bardzo skutecznym sposobem na analne rozbudzenie kobiety jest wsunięcie palca podczas całowania łechtaczki.

Jak znaleźć dziewczynę z którą można uprawiać seks analny Najsensowniej jest poznać dziewczynę z którą będziesz uprawiał seks i ją zachęcić by oddała ci się analnie, niż od razu poszukiwać partnerki do analu. Partnerkę do analu praktycznie można poznać tylko w ogłoszeniach z magazynów erotycznych. Jednak dużo normalnych i pięknych dziewczyn uwielbia anal lub polubią go gdy spróbują, potrzebują tylko trochę zachęty. Na początku staraj się nie myśleć o seksie analnym, poszukaj dziewczyny. II. Dalsze informacje na temat stosunku analnego W miłości greckiej bardzo istotne są trzy zagadnienia: higiena, zdrowie i przyjemności.

Na tej stronie znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z tymi tematami. Stosunek analny nie wymaga lewatywy, ale dla zapewnienia maksymalnego poczucia czystości i higieny wiele osób poprzedza zbliżenie lewatywą. Dla wielu z nich nie jest to tylko konieczność, lecz sama w sobie lewatywa staje się źródłem podniecenia. Ta niezwykle intymna procedura przyciąga rzesze ludzi na całym świecie, zwłaszcza, że potwierdzają się naukowo zdrowotne korzyści płynące z jej wykonywania.

Również stosunek analny, często spotyka się opinie, że może prowadzić do szkodliwych następstw zdrowotnych, a tymczasem nawet często praktykowany, przy zachowaniu odrobiny ostrożności, nie prowadzi do zmian stanu zdrowia. Na koniec artykuł poświęcony orgazmowi analnemu. Seks analny jest nie tylko źródłem szczególnych przyjemności, lecz może wywołać orgazm. Dla wielu ten rodzaj orgazmu jest odmienny od tego, którego doświadczamy w tradycyjnych stosunkach i przynosi wyjątkowe przyjemności. Lewatywa / higiena Lewatywa jest stosowana z 2 powodów, jest to najlepszy sposób na oczyszczenie się w środku i także może być bardzo podniecająca. Jest też idealnym wstępem do miłości analnej.

Są dwa rodzaje lewatywa płytka i głęboka. Lewatywa płytka polega na wprowadzeniu wody tylko do odbytnicy, miejsca gdzie gromadzi się kał. Jest to ilość 1-3 szklanek wody. Dlatego gruszka medyczna jest wystarczająca. Jeśli wprowadzisz więcej wody zwykle pojawi się silne parcie zanim woda wejdzie głębiej to jest punkt gdy odbytnica jest pełna (wprowadzenie wody głębiej – do jelit to lewatywa głęboka). Kilkakrotne wprowadzenie wody i jej wypuszczenie wystarczająco oczyszcza pupę, nie powinno się już stosować mydła. Takie dokładne podmywanie zalecone jest dla każdego codziennie, po załatwieniu potrzeby fizjologicznej. Daje uczucie świeżości i czystości, a także chroni przed groźnymi chorobami odbytu. Na koniec możesz lekko pokremować pupę. Jest to też dobry sposób na zatwardzenia umożliwiając łatwe wypróżnienie. Wprowadzona woda rozmiękcza nieczystości i ułatwia ich wydalenie.

Zamiast gruszki możesz włożyć końcówkę prysznica między pośladki, tak aby woda skierowana była na odbyt, jak rozluźni się pupę woda powinna wniknąć do środka, (dla ułatwienia można odkręcić końcówkę prysznica, tak by został sam wąż i przykładać go do pupy – nie ma konieczności wkładania go do środka). Nie będziesz jednak wiedział ile już weszło wody, Na początku więc wprowadź trochę wody i obserwuj ile jej potem wychodzi. Można też odkręć powolny strumień wody i mierzyć czas potrzebny do napełnienia np. szklanki. Potem wprowadź wąż do pupy i mierz czas, do lewatywy płytkiej wystarczy 2 – 3 razy tyle czasu co do napełnienia szklanki. Lewatywę płytką ona może wykonywać sama. Robi się to codziennie i czasem nie zawsze będziesz przy niej by to zrobić. Naucz więc ją jak to robić. W łóżku jest potem przyjemnie wkładać palec do jej pupy, gdy ona jest już przygotowana do tych zabaw. Lewatywę głęboką jednak zwykle wykonuje partner.

Czasami kobieta może robić to sama, ale zwykle gdy nie ma partnera lub gdy on się tym nie interesuje, a ona to lubi. Wspólna lewatywa jest ciekawym doświadczeniem, bardzo podniecającym i budującym wspólną więź. Lewatywa głęboka, polega na oczyszczeniu całego jelita grubego. Wprowadza się ponad 2 litry wody. Służy do tego specjalny irygator, jest to zbiornik na wodę z rurką, który umieszcza się 1,5-2 metry nad łóżkiem. Rurkę ze specjalną końcówką wprowadza się nawet na 10cm do pupy. Woda siła ciężkości wpływa do środka, jest to bezpieczne, ponieważ przy takim ciśnieniu nie można wprowadzić “za dużo” wody – gdyż po prostu przestanie płynąć. Irygator można zastąpić prysznicem, najlepiej z odkręconą końcówką by został sam wąż. Aby najlepiej poznać odczucia towarzyszące lewatywie, możesz najpierw zrobić ją sobie.

Pamiętaj, że jak będziesz jej robił lewatywę to ty będziesz panem sytuacji, ona praktycznie leży i poddaje się twoim zabiegom. Przynajmniej na początku jednak zwracaj uwagę na jej odczucia. Jak będzie bardzo bolał ją brzuch, a ty nie zrobisz przerwy, możesz ją zniechęcić i już nie będziesz miał szansy tego powtórzyć. Najlepiej stosować specjalny zestaw, jest to zbiornik z dołączoną długą rurką. Jeśli nie masz oryginalnego zestawu możesz kupić wężyk elastyczny np. w sklepach motoryzacyjnych i połączyć go jakoś z np. dużą butelką. Końcówkę, zrób z czegoś sztywnego, lub po prostu zaokrągl nad ogniem koniec rurki. Zbiornik ustawia się około 1,5 metra ponad ciałem partnerki. Jeśli w trakcje zabiegu woda przestanie płynąć możesz podnieść zbiornik jednak nie wyżej niż na 2 metry. Pamiętaj by wypuścić powietrze z rurki przed włożeniem jej do odbytnicy.

Zaciśnij rurkę i dopiero wprowadź kankę czyli końcówkę którą wprowadza się do pupy. Wcześniej nie wkładaj nic innego do pupy, by nie rozluźnić za bardzo zwieracza. Gdy chcesz mieć większą kontrolę lub aby uniknąć ewentualnych wypadków, można zastosować specjalną pompowaną końcówkę (do kupienia w internecie). Jest to rurka z balonikiem, który po wprowadzeniu do pupy pompuje się, tak że rurki nie może wysunąć bo utrzymuje ją w środku ten balonik. Jest to o tyle dobre, że nie mogą zdarzyć się niespodzianki, i partnerka nie popuści w trakcje zabiegu
. Może się też bardziej rozluźnić, gdyż nie musi się skupiać na zaciskaniu pupy. Poleć jej by leżała najlepiej na lewym boku i starała się rozluźnić brzuch

Niech oddycha spokojnie. Jeśli poczuje parcie niech zaciska samą pupę. Jak zacznie odczuwać nieprzyjemne skurcze zatrzymaj wodę na chwilę. Niech się rozluźni. Spróbuj masować jej brzuch, lub niech ona sama to robi. Gdy się źle poczuje oceń na ile jest to poważne, rozciągnięciu jelita wodą mogą towarzyszyć mdłości, ból głowy, oczywiście ból brzucha. Jeśli jednak masz wątpliwości przerwij lewatywę i pozwól jej wypuścić wodę. Jeśli wszystko będzie w porządku możesz ponowić zabieg. Gdy wprowadzisz wszystką wodę, jej brzuch będzie duży, zaokrągli się jak w ciąży. Niech stara się utrzymać wodę przez kilka minut (nie dłużej niż 10 minut) i potem wypróżni się.

W toalecie zapewne będzie chciała zostać sama. Może to trwać nawet pół godziny i jest bardzo krępujące, dlatego możesz jej towarzyszyć tylko gdy jesteście blisko związani. Upewnij się że wydaliła wszystką wodę. Pomimo jej starań część wody może pozostać głęboko w jelitach, zwłaszcza gdy nie jest doświadczona. Lewatywę możesz powtarzać nawet trzy razy (niekiedy więcej). Do wody możesz dodać trochę mydła w płynie, ale ostatnią zrób z czystej wody. Aby uniknąć utraty elektrolitów do wody możesz dodać łyżeczkę soli na dwa litry wody, wtedy będzie mogła zatrzymać wodę w sobie dłużej, lub powtarzać lewatywę wiele razy.

Po ostatniej lewatywie poczekaj około dwie godziny, pozostałe resztki wody wchłoną się i śluzówka jelita zregeneruje się. Dopiero wtedy kontynuuj zabawy z jej pupą lub kochaj się analnie. Trochę trudniej jest zrobić lewatywę wężem od prysznica. Musicie bardziej współpracować. Upewnij się co do temperatury wody, ona może nie poczuć jak będzie za gorąca i ją poparzysz. Nie ma możliwości dodawania np. mydła. Nie wiesz też dokładnie ile wody wprowadziłeś. Musisz kierować się czasem lewatywy.

Sprawdź jak powyżej ile trwa napełnienie wodą np. szklanki i policz ile potrwa wprowadzenie 2 litrów wody. Obserwuj jej brzuch czy bardzo się powiększył. Również niech ona cię informuje, nie możesz więc zmuszać jej do wytrzymania tyle wody ile zaplanowałeś, ale poproś jednak by starała się wytrzymać jak najdłużej. Lewatywa naturalna. Dla najbardziej zaufanych partnerów lubiących lewatywę jest jej naturalna wersja. Polega ona na wprowadzeniu moczu i niepodważalnie najlepiej jest to robić w bezpośredni sposób, czyli gdy masz penisa w jej pupie.

Jest to bardzo ekscytujące z dwóch powodów. Czynnik psychologiczny, robicie coś szczególnie intymnego. Następuje wasze całkowite zespolenie, także w fakcje zaspokajania funkcji waszego organizmu. Czynnik cielesny, odczuwasz to jakbyś miał ogromny wytrysk. Gdy skończysz możecie się przez chwilę kochać. Obecność twojego moczu może bardzo ją podniecać, możesz też pieścić ją palcami. Jeśli jesteście wystarczająco dojrzali, to jest to przyjemne doświadczenie. Jest to bezpieczne. Na koniec wystarczy, że weźmiecie prysznic. Higiena Owłosienie odbytu Na większości zdjęć pornograficznych modelki mają wygolone i doskonale wyeksponowane narządy płciowe, wiele z nich pozostawia jednak seksowną fryzurkę. Zdjęcia owłosionego odbytu są natomiast rzadkością. Czy kobieca pupa nie jest owłosiona?

Nie, wiele kobieta ma włosy na pupie. Zwykle owłosione są najbliższe okolice odbytu, często włosy są jasne i bardziej delikatne niż u mężczyzn, ale są. Wygolenie włosów wokół odbytu, sprawi że pupa nabierze bardziej kobiecego wyglądu. Poprawia to też higienę, a ogoloną pupę łatwiej utrzymać w czystości. Na poniższej serii zdjęć można porównać wygląd strefy intymnej naturalnej i wygolonej: zobacz link Zdrowie / antykoncepcja Wpływ seksu analnego na zdrowie Seks analny nie powoduje negatywnych zmian zdrowotnych, może nawet niekiedy pomóc. Pupa jest miejscem rozciągliwym i przystosowana jest do częstego rozwierania. Potrzeby fizjologiczne załatwiane są praktycznie codziennie. Kał jest wielkością zbliżony do penisa, również może być twardy i pupa naturalnie przystosowana jest do takiego rozwarcia, by wszystko naturalnie wyszło. Przed wypróżnieniem kał może być w środku od kilku minut nawet do kilku godzin i do tego też naturalnie przystosowana jest pupa.

W czasie załatwiania spełnione są dwa elementy: ona stara się rozluźnić mięśnie zwieracza i wytwarzany jest naturalny śluz ułatwiający przechodzenie przez zwieracz i ochraniający tkanki jej pupy. Dlatego w czasie seksu należy o tym pamiętać zapewniając wystarczającą ilość środka nawilżającego i rozluźniając mięśnie. Parcie w trakcje penetracji uaktywnia naturalny odruch powodujący rozwarcie pupy. Pamiętając o tych wskazówkach można uprawiać seks analny nawet codziennie, bez obawy o zdrowie. Lewatywa, mycie się w środku jeśli ilość wody jednorazowo wprowadzonej nie przekracza 1-2 szklanek również można, a nawet należy stosować codziennie. Jest to optymalny sposób higieny tej części ciała. Podcieranie się papierem pozostawia resztki kału, które rozkładając się podrażniają to miejsce. Sam papier, zwłaszcza tani makulaturowy działa jak papier ścierny drażniąc i raniąc skórę, w środku pozostają drobne resztki kału z których groźne substancje przedostają się do krwi. Wszystko to naraża pupę na niebezpieczeństwo nawet powstania nowotworu. Nowotwór odbytu jest jednym z najpowszechniejszych, a odpowiedzialne za jego pojawianie się są powyższe podrażnienia. Umycie się w środku, najlepiej po każdym załatwieniu potrzeby fizjologicznej delikatnie usuwa wszelkie nieczystości z okolic pupy i z odbytnicy, pozostawiając na długi czas uczucie świeżości i czystości oraz chroniąc przed strasznymi konsekwencjami ewentualnej choroby. Po podmyciu można zwieracz delikatnie posmarować kremem. Lewatywa głębsza jest również zdrowa.

Są nawet specjalne przychodnie wykonujące hydroterapię w Warszawie. W jej trakcje usuwane są złogi zalegające w jelitach i mające negatywny wpływ na zdrowie (również mogące wywoływać nowotwory). Nie jest to już jednak tak naturalne jak podmywanie się i przy częstym stosowaniu może mieć również negatywny wpływ. Dlatego jeśli nie ma potrzeby nie powinno się tego wykonywać częściej niż 1-2 razy w miesiącu. Jeśli robi się to częściej należy przyjmować preparaty zawierające żywe kultury bakterii (jogurty, kefiry) i witaminy z grupy B. Głębsze płukanie usuwa dobre bakterie z jelit stąd potrzeba ich uzupełniania. Nie należy także zatrzymywać wody zbyt długo, powyżej 10 minut. Jest ona wchłaniana w jelicie i może powodować obniżenie zawartości soli we krwi (można zjeść coś słonego lub dodać trochę soli do wody, którą się wlewa pół łyżeczki na 2-3litry). Nie prawdą jest że praktyki analne wywołują HEMOROIDY, jest wręcz odwrotnie. Jedną z metod ich leczenia jest rozciąganie odbytu przez lekarza i to o wiele większe niż rozciąganie przez penis, robi się to w znieczuleniu stosując dużą siłę – zobacz link).

Po kilku tygodniach od rozpoczęcia współżycia mogą pojawić się nabrzmienia na zewnątrz zwieracza, ale są one chwilowe i szybko znikają, zwłaszcza jeśli są masowane lub kontynuowane jest współżycie analne. Praktykując regularny seks analny przez ponad rok czasu możliwość wystąpienia hemoroidów jest o wiele mniejsza niż w przypadku całkowitego braku kontaktów analnych. Czy regularne uprawianie seksu analnego wywoła w przyszłości problemy z nie trzymaniem kału? Czasami kobiety obawiają się, że choć w danej chwili seks
analny jest przyjemne i nie powoduje żadnych zmian, to w przyszłości będą miały problem z utrzymaniem kału lub gazów. Ten lęk ma swoje uzasadnienie, gdyż w takim przypadku odbyt przestanie pełnić swoje funkcje co będzie bardzo uciążliwe, ponadto ta dolegliwość jest bardzo częsta u starszych kobiet. Pojawienie się tej przypadłości spowodowane jest jednak spadkiem elastyczności tkanek wokół odbytu, oraz zanikiem mięśni zwieracza. Kobiety uprawiające seks analny mają lepiej wyćwiczony zwieracz, a tkanki w tej okolicy są lepiej ukrwione, przez co nie następuje w nich tak szybko proces starzenia.

Seks analny nie prowadzi więc do zaburzeń z utrzymaniem kału. Prowadzone badania dotyczyły tylko homoseksualnych mężczyzn i nie potwierdziły tego mitu. Zainteresowanie tym miejscem sprawia też, że wcześniej możesz zaobserwować ewentualne zmiany chorobowe (są one częste, a nie są badane tak jak ginekologiczne, dlatego zwykle odkrywane są już w stadium zaawansowanym). Wczesne odkrycie niepokojących zmian może uchronić przed groźnymi konsekwencjami. Miłość grecka jest więc bezpieczna, a nawet może przynosić korzyści. Antykoncepcja Seks analny czasami postrzegany jest jako forma antykoncepcji. Szczególnie wśród par stosujących prezerwatywę (gdy akurat jej nie mają) lub polegających na naturalnych metodach zapobiegania ciąży (w dni płodne, w które powinni zaprzestać stosunków, mogą bezpiecznie kochać się analnie). Jeśli do wytrysku nie dochodzi (na przykład wycofasz penisa z odbytnicy i wytryśniesz gdzieś z dala od partnerki), to ryzyko ciąży jest praktycznie żadne.

A czy sperma pozostawiona w odbytnicy może spowodować ciążę? Ryzyko jest bardzo niewielkie, a po zastosowaniu poniższych wskazówek praktycznie nie istnieje. Odbytnica jest całkowicie odizolowana od narządów płciowych i sperma nie ma możliwości przeniknięcia przez jej ściany. Dlatego po wytrysku w pupie, nasienie pozostanie tam, aż do momentu w którym kobieta wypróżni się.

Do najczęstszych przyczyn wpadki należy: – Pomylenie otworów. Odbyt jest położony bardzo blisko pochwy i czasami może zdarzyć się, że przez pomyłkę wszedłeś do pochwy, w takiej sytuacji wytrysk, z oczywistych powodów może doprowadzić do ciąży. Aby tego uniknąć tuż przed wytryskiem upewnij się, że penis znajduje się w odbytnicy. – Wypłynięcie spermy. Po stosunku odbyt pozostaje rozluźniony przez pewien czas, sperma może wtedy wyciec i dostać się w okolice pochwy. Ryzyko zapłodnienia nie jest duże, ale czasami plemniki są wstanie wpłynąć do pochwy i wywołać ciążę, dlatego lepiej jest unikać takich sytuacji: 1. Po wyjęciu penisa poproś partnerkę, aby mocno zacisnęła pupę. 2. Wytrzyj okolice odbytu chusteczką z ewentualnych pozostałości nasienia. 3. Najlepiej wyjmować penisa, gdy kobieta leży na plecach, wtedy nasienie nie wpłynie do pochwy.

Jeśli kochacie się w pozycji na czworakach wtedy w czasie wyjmowania penisa weź chusteczkę i przytrzymaj ją przy pupie, od strony pochwy tak, żeby jeśli coś wypłynie nie dostało się do pochwy. 4. Po stosunku nie dotykaj i nie wkładaj już nic do odbytnicy, dalsze zabawy mogą spowodować, że sperma przedostanie się do pochwy. Przed dalszymi zabawami należy poczekać przynajmniej do następnego dnia, w tym czasie partnerka powinna się też wypróżnić. 5. Dla zwiększenia pewności można stosować preparaty plemnikobójcze. Może to być środek nawilżający z dodatkiem takiego preparatu. Po stosunku, można też wprowadzić niewielkie ilości takiego środka do pochwy i odbytu, przyspieszy on umieranie plemników i zwiększy bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo seksu analnego porównywalne jest do bezpieczeństwa jakie daje prezerwatywa.

Jeśli dodatkowo pamięta się o powyższych wskazówkach, wtedy ryzyko ciąży jest minimalne. Orgazm analny Sex analny jest bardzo przyjemny dla kobiety. Jest to ważne, bo im bardziej ją to podnieca, tym częściej będzie chciała oddawać ci się w ten sposób. Praktyki analne, zwłaszcza na początku, bardzo intensyfikują rozkosz płynącą ze stymulacji cipki. Twój palec w jej pupie w trakcje normalnego stosunku sprawi, że w czasie orgazmu ona zobaczy gwiazdki, odpłynie z rozkoszy. Ale to nie wszystko czego może doznać.

Przyjemność mogą być tak wielkie, że przeżyje orgazm. Niektórzy uważają, że każdy orgazm jest identyczny. Na tej stronie przyjmujemy jednak, że istnieje oddzielnie orgazm analny, różny od orgazmu pochwowego czy łechtaczkowego. Z przeprowadzonych badań i wywiadów wynika, że możliwe jest osiągnięcie orgazmu przez stymulację pupy i jest on inny od pozostałych orgazmów, możliwe jest też osiągnięcie obu orgazmów w tym samym czasie, przyjemności nie podejmiemy się tu nawet opisywać, są ogromne (trudno jednak jest zgrać w czasie oba orgazmy).

W naturze kobiety jest, iż uczy się ona przeżywania orgazmu, nie inaczej jest z orgazmem analnym. Dla mężczyzn orgazm jest czymś naturalnym i nauka nowego typu orgazmu sprawia pewne kłopoty natury emocjonalnej. Jeśli się zastanawiasz, to oczywiście, że ty też może przeżyć orgazm analny. Jest to bardzo przyjemne, a dodatkową zaletą jest fakt, iż można przeżywać je tak często jak kobieta, bez potrzeby odpoczywania. W przyszłości jeśli będzie zainteresowanie pojawi się tu link do strony o męskim orgazmie analnym. Niektórym dziewczynom nauka przychodzi łatwiej innym trochę trudniej. Wtedy przydatna jest pomoc osoby, która wie jak to robić i po kilku wspólnych lekcjach przy użyciu wibratora odkryje sekrety rozkoszy. No więc, jak sprawić by twoja partnerka wzbiła się na wyżyny rozkoszy. Dla kobiety penetracja analna, jeśli nie jest bolesna powinna być bardzo podniecająca.

Zwykle jest podobna do stosunku pochwowego. Pomiędzy pochwą i odbytem znajduje się tylko cienka błona, pobudzane są więc wszystkie miejsca które dają przyjemność przy zwykłym stosunku, a dodatkowo wiele innych. W pupie znajduje się bardzo dużo receptorów odpowiedzialnych za odczuwanie przyjemności. Mało kto o nich jednak wie, a np: zwieracz jest elementem silnie związanym z orgazmem. Możesz to zaobserwować w trakcje każdego orgazmu wtedy zwieracz (u obu płci) zaciska się rytmicznie warunkując przyjemność. W czasie penetracji analnej zwieracz jest pobudzany bezpośrednio, po dłuższym stosunku jest rozluźniony, lekko napuchnięty i jeszcze bardziej wrażliwy.

Do penetracji dochodzi też pod trochę innym kątem daje to nowe doznania. Jeśli ona przeżywa orgazmy w trakcje stosunku pochwowego może ją bardzo zadowolić penetracja w pozycji od tyłu z nastawieniem na to by leżała jak najbardziej płasko. Może po prostu położyć się na brzuchu, ewentualnie z poduszką pod brzuchem. Jeśli masz wprawę, powinieneś poradzić sobie z wejściem, jeśli nie, przez chwilę kochajcie się w innej pozycji najlepiej na czworakach i w trakcje połóżcie się na płasko. Lekko unosząc pupę będzie mogła regulować pomiędzy doznaniami płynącymi z głębszej penetracji (pupa uniesiona) i z innego kąta penetracji gdy leży płasko. Niech sama decyduje co ją bardziej podnieca. Za odmienność orgazmu analnego oprócz pobudzania zwieracza odpowiada stymulacja wnętrza pupy. Do silnego pobudzenia potrzebna jest dość długa penetracja.

Prezerwatywa silniej pobudza ścianki pupy. Z nawilżaczy najlepsza jest zwykła oliwka lub wazelina. Jeśli nie możesz kochać się aż tak długo użyj sztucznego penisa, najlepiej lateksowego. Nie powinien być sztywny, ale raczej tak by mógł naturalnie dopasowywać się do kształtu jej wnętrza. Dobre są specjalne penisy do stymulacji analnej, często mają wąskie końcówki które z łatwością wnikają bardzo głęboko. Ta końcówka nie powinna być jednak z
byt miękka, jest ona cienka i może zwijać się w odbytnicy zamiast wnikać głębiej. Orgazm analny szczególnie wywołuje stymulacja punktu A (odpowiednik punktu G, znajdujący się w pupie).

Do stymulacji punktu A dobry jest sztuczny penis który na końcu wąskiej końcówki ma gwieździste rozwidlenia (zdjęcie). Wąska końcówka bez problemu wniknie wystarczająco głęboko, a szerokie rozwidlenie będzie silnie masowało znajdujący się tam punkt A. Odbyt nie jest ograniczony głębokością i jeśli ona to lubi sztuczny penis może być bardzo długi, musisz jednak opanować technikę głębokiej penetracji. Zapoznaj się z anatomią. Pamiętaj też, że jelita mogą się czasami odruchowo zacisnąć w trakcje pobudzania, więc jeśli masz problem z ponownym wprowadzeniem penisa głęboko, musisz delikatnie stopniowo rozciągać jelita (nie naciskaj zbyt mocno to nie jest wtedy przyjemne) możesz też poczekać chwilę, aż skurcz minie lub osłabnie.

Gdy po długiej stymulacji wciąż nie przeżyła orgazmu możesz na końcówkę penisa położyć trochę mydła w płynie (rób to bardzo ostrożnie, mydło podrażnia wnętrze pupy, dlatego pierwszym razem połóż tylko jedną kroplę w razie potrzeby później użyjesz więcej). Od razu zacznij szybkie ruchy penisem niezależnie od jej jęków, prawdopodobnie są to jęki rozkoszy. Niech stara się przeć. Tu pewna uwaga: długie pobudzanie odbytu może niekiedy pobudzić jelita i mogą zostać wydalone odchody (wiele jednak kobiet ma specjalne odruchy przeciwdziałające temu, tak jak mężczyzna nie może oddawać moczu w trakcje stosunku). Jeśli bardzo obawiasz się, że się ubrudzisz rozważ głęboką lewatywę. Ale naprawdę nie ma takiego wymogu, zwłaszcza jeśli pobudzasz ją sztucznym penisem, po prostu go umyjesz (lub każesz jej to zrobić). Miej tylko papierowe ręczniki na wszelki wypadek. Jeśli stosunki analne są dla niej przyjemne warto podjąć dodatkowe kroki by nauczyła się nowego orgazmu.

Nie oczekuj od niej, by za pierwszym razem twoje zabiegi wywołały orgazm, potrzeba do tego wprawy. Ona musi nauczyć się odczuwania nowych przyjemności. Jeśli jednak doprowadzisz ją do orgazmu analnego, nie powinieneś mieć już problemu z brakiem jej chęci do stosunków analnych. III. Informacje dla osób, które znają już seks analny i szukają czegoś więcej Miłość grecka jest niezwykle bogata. Nie ogranicza się ona tylko do stosunków. Istnieją niezliczone sposoby pobudzania obszaru analnego. Niektóre z nich będą preferowały osoby dopiero wkraczające w ten rodzaj erotyzmu, duża jednak część przeznaczona jest dla tych, którzy już opanowali podstawy pobudzania analnego i poszukują czegoś więcej. Wiele z tych technik wymaga dużej ostrożności i rozwagi, ale mogą one prowadzić do szczególnie intensywnych wrażeń i pełnego zaspokojenia.

Na tej stronie znajdziesz opisy wszystkich sposobów pobudzania, jakie zostały wymyślone. O niektórych z nich na pewno już słyszałeś, gdyż są bardzo popularne i stanowią fantazję wielu kobiet i mężczyzn. Przykładem jest podwójna penetracja, gdy kobieta kocha się z dwoma mężczyznami na raz. Inne mogą wydać ci się niezwykłe, jak fisting czyli pieszczoty całą ręką lub nawet obrzydliwe, jak scat czyli zabawy z kałem. Każdy fetysz znajdzie jednak swoich zwolenników, a zawarte tu opisy mają pomóc ci wybrać ten, który najbardziej będzie ci odpowiadał i urozmaici twoje życie seksualne. Zabawki analne Gdy masz już doświadczenie i stymulacja pupy nie jest dla was problemem możecie szukać nowych dróg do przyjemności jakich można czerpać z seksu. Poniżej przedstawione jest kilka sposobów, aby w wyrafinowany sposób osiągać zadowolenie seksualne.

Spróbujcie zabawek erotycznych. Reklama Wibrator można wykorzystać w trakcje seksu, ty masz tylko jednego penisa, a twoja ma dwie dziurki. Sam oceń co wolisz, wibrator w pochwie, czy w pupie. Może to być ten sam wibrator, powinneś go jednak umyć jeśli był on w pupie zanim włożysz go z przodu. Na pewno to ci się spodoba. Będzie czuł wibracje, a to na pewno usztywni twojego penisa. Wybierając wibrator zastanów się jaką średnicę wybrać, istnieją zabawki tak wąskie jak mały palec i aż tak szerokie jak cała dłoń. Do pobudzania analnego najlepiej nadają się wibratory średnicy dwóch palców. Popularną zabawką jest tak zwana zatyczka. Jej kształt jest taki, iż po włożeniu pozostanie ona samoczynnie na swoim miejscu. Jest to trochę jak wibrator z małym przewężeniem w jednym miejscu, jej zwieracz zaciśnie się na tym przewężeniu i uniemożliwi wyśliźnięcie się zatyczki z pupy.

Nadaje się ona idealnie gdy ona lubi uczucie wypełnienia, lub aby rozluźnić pupę przed stosunkiem. W przygotowaniu do stosunku bardzo dobre są też specjalne kulki (kulki gejszy). Są to dwie kulki na sznurku, które wkłada się do środka, mają one w sobie specjalny mechanizm (mniejszą kulkę), tak że w czasie gdy się chodzi poruszają się lekko, rozbudzając ją niewiarygodnie, dlatego na początku nie wkładaj ich na cały dzień, gdy ona wychodzi – nie wytrzyma i będzie musiała się masturbować w toalecie. Gdy je wyjmiesz ona będzie tylko pragnęła, abyś jak najszybciej włożył swojego penisa i kochał się z nią. Gdy nie planujecie dużo chodzić, możecie kupić kulki z wibracją elektryczną, działają one jak wibrator, ale taki który jest w całości w środku (przez pupę wychodzi tylko kabelek do wyłącznika) coś jak wibrujący tampon.

To są nowe odczucia, polecane gdy ona nie lubi jak zwieracz jest rozciągnięty, lub gdy chcesz z tym chodzić, wibrator mógł by się wysunąć, przeszkadzał by też w chodzeniu. Inne kulki natomiast, mają odwrotne zastosowanie, są to zwykłe kulki, małej średnicy, ale jest ich więcej. Wkłada się je do środka, a następnie pociągając za sznureczek wysuwa powoli jedna za drugą wywołując przyjemność przez stymulowanie zwieracza. Można je włożyć do środka i wyciągać w czasie orgazmu, co szalenie intensyfikuje rozkosz. Zabawy w doktora Często mężczyźni fantazjują o badaniu kobiety. Może to być spowodowane satysfakcją z bycia z kobietą, która poddaje się twoim różnym często bardzo intymnym zabiegom. W takich przypadkach wystarczy tylko udawanie badania: ustawienie partnerki w pozycji ginekologicznej, oglądanie i dotykanie cipki, oglądanie odbytu, wkładanie palca (umyj ręce jeśli dotykałeś pupy i chcesz dotykać pochwy), czasem wkładanie wibratora lub plastikowego wziernika (do nabycia w sex shopach).

Czasami jednak podniecające są badania jak najbardziej realne. Do prawdziwego badania potrzeba już trochę więcej, trzeba trochę przygotować się z wiedzy medycznej, przydatne są też różne narzędzia. Najlepiej zaczynać od czegoś prostego i w miarę nabywania wprawy wykonywać dokładniejsze badania. Zwykle badania odbytu wykonuje się razem z badaniem ginekologicznym, ale ta strona poświęcona jest zagadnieniom odbytu, więc ograniczona jest do badań proktologicznych. Najprostsze badanie jakie możesz wykonać ze swoją partnerką to badanie manualne.

Polega ono na sprawdzaniu odbytu palcem. Aby je uatrakcyjnić możesz kupić jednorazowe rękawice lekarskie (gumowe\lateksowe rękawiczki sprzedawane są w sklepach gospodarstwa domowego – tanie), stosuj też środek zwilżający np: wazelinę lub krem. Wiele osób fantazjuje na temat mierzenia temperatury analnie. Wykorzystanie tej czynność w czasie gry wstępnej może okazać się niezwykle podniecające i rozbudzające. Dla większości takie zabawy są wystarczające, ponadto możne włączyć do zabaw wibrator lub jakąś zabawkę z sex-shopu. Maksymalne pobudzanie Miłość analna jest niezwykle bogata. Dla osób, które polubiły pobudzanie a
nalne i chcą spróbować czegoś więcej jest jeszcze wiele różnych możliwości pobudzania. Niektóre zostały opisane poniżej.

Podwójna penetracja Kobieta kocha się z dwoma mężczyznami naraz. Jeden penis znajduje się w pochwie, a drugi w odbytnicy. Ta forma współżycia daje uczucie pełnego wypełnienia i zaspokojenia dla kobiety, wymaga jednak zaakceptowania obecności drugiego mężczyzny. Jeżeli nie chcesz aby inny mężczyzna kochał się z twoją kobietą możecie pomóc sobie sztucznym penisem. Podwójny stosunek analny Tak, to również jest możliwe. Kobieta może kochać się analnie z dwoma mężczyznami na raz. Taki stosunek może spodobać się kobietom lubiącym maksymalne rozciągnięcie i wypełnienie odbytu. Ruchy posuwiste są jednak ograniczone. Nie mając trzeciej osoby również można pomóc sobie sztucznym penisem, jest to jednak trudniejsze, gdyż sztuczny penis nie jest odpowiednio miękki. Rozciąganie pupy Gdy podnieca Cię rozciąganie pupy i penetracja dużymi przedmiotami, przy odpowiednim przygotowaniu możesz czerpać przyjemności z wkładania praktycznie czego zapragniesz. Najważniejsze zasady to: 1) Musisz powoli, stopniowo rozciągać pupę za każdym razem zaczynaj od wąskich przedmiotów i stopniowo wkładaj coraz większe.

Możesz też masować zwieracz palcami. Unikniesz bólu jaki towarzyszy gwałtownemu rozciągnięciu zwieracza i ewentualnych drobnych rozdarć naskórka. Nieważne jak duże przedmioty już udawało Ci się włożyć, bowiem po skończonej zabawie zwieracz wraca do pierwotnego stanu i ponownie należy go stopniowo rozszerzać zaczynając następnym razem. 2) Przy każdej zabawie używaj przedmiotu trochę większego niż poprzednim razem. Elastyczność zwieracza nabywa się z czasem, potrzeba dużo praktyki aby pomieścić duże przedmioty. 3) Stosuj dużo środka nawilżającego, ochrania on tkankę odbytnicy, redukuje tarcie i zapewnia poślizg potrzebny przy wprowadzaniu czegoś do pupy (bez nawilżania trudno jest wprowadzić nawet dwa palce). 4) Niech ona opanuje technikę rozluźniania zwieracza, gdy dojdzie do wprawy, będzie mogła bez dotykania sprawić by jej odbyt otworzył się.

Szczególną formą zabaw z rozciąganiem pupy, jest wkładanie całej ręki czyli tak zwany fisting. Jeśli zastanawiasz się czy jest to możliwe to Tak, a nawet jest to bardzo podniecające. Jeśli Cię to interesuje przeczytaj poniżej dokładny opis. Fisting Fisting, czyli wkładanie ręki do pupy, to bardzo zaawansowana technika pobudzania analnego. Obaj partnerzy doświadczają przy tym bardzo intensywnych doznań. Nie jest to technika dla osób początkujących. Ręka jest największą rzeczą jaka może zmieścić się w środku i też nie zawsze – jeśli twoja ręka jest szczególnie duża, a ona jest szczupła i drobna wtedy możesz mieć trudności z pomieszczeniem jej w środku (wtedy łatwiej jest, aby to ona włożyła rękę do twojej pupy – kliknij po szczegóły). Ale najistotniejszy i tak jest aspekt psychologiczny i odpowiednie przygotowanie.

Za pierwszym razem nie uda ci się zmieścić ręki, ale stopniowo jej pupa będzie przyzwyczajała się do rozciągnięcia i jej początkowo mały otworek będzie mógł pomieścić coraz to większe rzeczy. Nie jest też prawdą że pupa zostanie otwarta już na zawsze. Zwieracz jest mięśniem który kurcząc się zaciska pupę, tak jak każdy mięsień należy go ćwiczyć. Bez ćwiczeń trudno jest np.: dotknąć głową kolan, ale akrobaci potrafią wykonać najdziwniejsze próby. Pupa zwykle jest mocno zaciśnięta i aby włożyć rękę należy przyzwyczaić ją do rozciągania, po wprowadzeniu ręki pupa może pozostać otwarta przez kilka minut, potem jednak normalnie zaciska się, a po 2-3 miesiącach przerwy staje się ona znowu dziewicza, mocno zaciśnięta i nie ma śladu wcześniejszych zabaw. Jeśli już macie za sobą przygody z seksem analnym spróbuj rozciągać jej odbyt. Możesz stosować różne metody: 1.systematyczne rozciąganie. Wkładając coraz większe przedmioty. 2.rozciągające pompowanie. Kup sztucznego pompowanego penisa. Jest on cienki, ale ma specjalną pompkę. Po włożeniu do pupy napompuj go do takich rozmiarów jakie ona będzie wstanie wytrzymać.

Możesz to robić stopniowo, trochę napompować, potem pieścić łechtaczkę, jeszcze trochę napompować, itd. Napompowany penis niech pozostanie w środku przez pewien czas. 3.masaż. Masuj zwieracz palcami, powoli rozciągając go. Zwieracz jest w kształcie pierścienia, masuj go między palcami, powoli rozciągaj palcami obu rąk – włóż po jednym lub dwóch palcach obu rąk i odciągaj je na boki. Najlepiej jeśli na zmianę będziesz rozciągać, masować i robić przerwę, stopniowo uda ci się rozciągnąć go dość mocno. Zaletą tej metody jest to iż od razu twoje palce pokryte są środkiem zwilżającym (najlepiej stosować jakiś tłusty środek, wazelinę lub jakiś krem) i od razu możesz sprawdzać czy już twoja ręka zmieści się w środku. Technika wkładania ręki. Jeśli twoja partnerka jest już przygotowana i gotowa na próbę. Włóż dwa palce i ruszając nimi w środku rozprowadzaj środek zwilżający. Gdy zwieracz rozluźni się wkładaj kolejne palce (kciuk zostaw na koniec). Pupa najłatwiej rozciąga się wzdłuż – czyli w kierunku pochwy i pleców przy maksymalnym rozciągnięciu wyglądała by jak owal węższy, ale dłuższy.

Gdy uznasz że cztery palce pozostają dość luźno w środku i pupa oraz twoja ręka obwicie pokryta jest środkiem zwilżającym (im więcej tym lepiej) możesz włożyć kciuk. Rękę wprowadza się najłatwiej formując tzw. kształt kaczego dziobu. Wygląda to tak: jeśli trzymasz rękę prosto i kciukiem dotkniesz miejsca między pozostałymi palcami. Czubki pozostałych palców mogą zbliżyć się do siebie. Patrząc z boku wygląda to jak kaczy dziób. Łatwiej jest wprowadzić rękę wzdłuż pośladków niż w poprzek. Kształt dłoni sprawia że w pewnym miejscu jest ona najszersza, ten moment decyduje o sukcesie. Jeśli już to miejsce znajdzie się w środku, to dalej jest z górki, zarówno twoja dłoń jest węższa, jak i jej pupa w środku jest szersza. Moment gdy najszersza część ręki przechodzi jest źródłem największych problemów, zwykle jest on mało przyjemny, może też być bolesny.

Doświadczony kochanek zwykle przez pewien czas rozciąga pupę wkładając i wyjmując rękę, wsuwając ją coraz głębiej pilnując aby było wystarczająco dużo środka zwilżającego, gdy zbliża się do momentu gdy największa część dłoni ma wejść do środka. Ocenia sytuację, końcówkami palców sprawdza czy głęboko w pupie jest ona odpowiednio nawilżona i czy wie w którą stronę kierować palce (pupa w środku jest mocno pofałdowana jest trochę jak labirynt i zwykle trudno jest od razu wiedzieć w którą stronę kierować palce) sprawdza czy z zewnątrz jest wystarczająco środka zwilżającego i jak partnerka reaguje na tak silne rozciągnięcie. Gdy już jest gotowy ostatnie centymetry wkłada powolnym, ale stanowczym ruchem, nie zwracając uwagi na drobne jęki partnerki, gdy ręka znajdzie się w środku rozciągnięcie zmniejszy się.

Przez chwilę nie rusza się by ona mogła odpocząć i przyzwyczaić się do wypełnienia. Można potem poruszać ręką, albo samymi palcami, pierwszym razem należy być szczególnie ostrożnym, bo bodźce są szczególnie intensywne, nawet niewielkie ruchy palców są bardzo silnie odczuwane. Nie należy jednak gwałtownie wyjmować ręki, nawet gdy partnerka bardzo nalega, należy robić to powoli, bo najszersza część ręki znowu musi przejść przez zwieracz. Można też wyjmować rękę i wkładać ją ponownie, rozciągnie to zwieracz i następny raz będzie łatwiejsz
y. Po wszystkim należy zostawić pupę by zregenerowała się, nie należy wykonywać lewatywy. Odbyt pozostanie otwarty przez chwilę i co najwyżej można go delikatnie masować palcem. Głębokie pobudzanie Odbyt w przeciwieństwie do pochwy nie jest ograniczony głębokością. Pobudzać można go tak głęboko jak tylko potrafimy. Głęboka stymulacja sprzyja pobudzaniu tak zwanego punktu A. Nie jest ona jednak łatwa.

Dalej bowiem jest wąsko i jest dużo zakrętów. Trzeba stosować giętkie przedmioty, w odpowiednim kształcie. Idealny do tego jest wibrator z wąską lateksową nakładką – zobacz zdjęcie. Zabawa nim jest wspaniała, najpierw wsuwa się wąską końcówkę – przygotowuje to pupę do stymulacji, a gdy wsuwa się go głębiej jego wąska część wnika głęboko do jelita pobudzając punkt A, w tym samym czasie szersza część wypełnia odbytnicę, przyjemnie ją rozciągając Elektrostymulacja Otwieranie odbytu Dla wielu początkujących odbyt wydaje się silnie zaciśniętym, zamkniętym miejscem. Tymczasem odrobina wprawy i ćwiczeń sprawi, że będzie można otworzyć odbyt. Dwa najczęstsze sposoby na to aby odbyt otworzył się to rozluźnianie zwieracza w odpowiedniej pozycji oraz rozciąganie zwieracza. – Rozciąganie zwieracza. Wejście do odbytnicy zamyka silny mięsień tak zwany zwieracz. Pod wpływem impulsów wysyłanych z mózgu zaciska się.

Zwykle jest to proces nieświadomy, ale możemy nim kierować – tak jak oddychaniem. Powstrzymanie się przed zaciskaniem zwieracza jednak nie wystarczy, gdyż nie mamy mięśni, które rozciągają odbyt. Dlatego potrzebny jest jakiś przedmiot, który włożymy do odbytnicy. Rozciągnie on zwieracz, a po wyjęciu odbyt pozostanie otwarty, do momentu, gdy przestaniemy blokować nieświadomy impuls odruchowego zaciskania. Nie trwa to długo, tak jak z zatrzymywaniem oddechu, ale efekt jest bardzo dobry. Dla ułatwienia poproś partnerkę aby mocno parła, nie będzie wtedy mogła zacisnąć odbytu i pozostanie on otwarty po wyjęciu rozciągającego go przedmiotu.

Podobnie efekt będzie po dłuższym stosunku analnym. – Ćwiczenia zwieracza w odpowiedniej pozycji. Jeśli wyćwiczymy świadomą kontrolę nad zwieraczem, wtedy w odpowiedniej pozycji odbyt może się sam otworzyć i pozostać tak nawet przez dłuższą chwilę. Najlepsze pozycje to: 1. klęcząc pochylić się, aż do ziemi, tak aby pupa pozostała wysoko uniesiona. 2. leżąc na plecach unieść pupę wysoko (tak jak robieniu świecy) a nogi opuścić, tak aby kolanami dotykać głowy. Pozycja powinna być wygodna, gdyż rozluźnienie mięśni brzucha jest bardzo ważne. Pomocne może też być rozciągnięcie pośladków dłońmi. W takiej pozycji na przemian należy przeć, tak jak przy wypróżnianiu się i zaciskać zwieracz. Gdy odbyt otworzy się do środka zostanie wessane powietrze. Do kiedy pozostanie się w tej pozycji odbytnica pozostanie otwarta. Otwarty odbyt można pieścić, można też kochać się. Ważne jest jednak nawilżenie, gdyż dotyk suchym palcem automatycznie uruchomi odruch zaciskania i odbyt zamknie się. Wysuwanie odbytu Wysuwanie odbytu związane jest z przeżywaniem analnego orgazmu.

Pojawia się u kobiet które mają już doświadczenie w miłości analnej i dobrze potrafią kontrolować swoją odbytnicę. Tak jak kobiecy wytrysk nie występuje jednak u wszystkich kobiet. Parcie w czasie penetracji zwiększa odczuwane przyjemności, gdyż wewnętrzne ścianki odbytnicy mocniej zaciskają się, a zwieracz otwiera bardziej ułatwiając szybkie ruchy penisa. Ponadto parcie w momencie orgazmu analnego sprzyja wysunięciu odbytnicy. W tym momencie odbytnica może wysunąć się aby zwiększyć pobudzaną powierzchnię i ułatwić stymulację. Odbytnica wysuwa się na kilka sekund jest wtedy niezwykle wrażliwa, a jej silne pobudzanie dostarcza mocnych przyjemności. Nieczystości – scat Mogłoby się wydawać, że seks powinien być jak najbardziej czysty, jednak często właśnie naturalny zapach przyciąga i podnieca. Nie ma w tym nic dziwnego skóra okolic narządów płciowych i odbytu wydziela feromony – naturalne substancje rozbudzające seksualnie osobniki płci przeciwnej. Dla wielu mężczyzn naturalny zapach kobiety jest więc niezwykle erotycznie pobudzający. Podobnie jest z kobietami.

Podniecająca może też być myśl o robieniu czegoś nieczystego. Zwykle takie wyobrażenia wystarczają i ich urzeczywistnianie jej nie jest potrzebne. Seks analny, o ile kobieta odpowiednio wcześniej wypróżniła się, jest wystarczająco czysty, a jednocześnie kusząco brudny, aby wzbudzić maksymalne pobudzenie nie wywołując odrzucenia. Lewatywa i dokładne mycie odbytu zapachowymi mydełkami odpowiednie jest dla fanów medycznej sterylności, jednak większość osób będzie podniecać seks analny bez zbędnych przygotowań. Czasami jednak wyobrażenie nieczystości nie wystarcza i potrzebna staje się fizyczna realizacja fantazji. Może to przyjmować różne formy. Wąchanie palca lub przedmiotu wyjętego z odbytnicy partnerki. Dotykanie ustami lub całowanie takich przedmiotów. Wśród kobiet częstą praktyką staje się wtedy ass-to-mouth czyli z angielskiego “z pupci do buzi” polegające na całowaniu penisa po stosunku analnym. Gdy to nie wystarcza wtedy można dodać bezpośredni kontakt z nieczystościami. Wcieranie w ciało i picie moczu w formie urynoterapii powszechnie uważane jest za mające właściwości lecznicze.

O kontakcie z kałem już tak się nie myśli, ale i tak podnieca to wiele osób. Ten fetysz szczególnie rozpowszechniony jest w Japonii, gdzie kał utożsamiany jest z pieniędzmi i dobrobytem. Jeśli zainteresował cię ten temat, wypróbuj to w praktyce! Rób to jednak stopniowo, zacznij od czegoś prostego, nie podejmuj się zaawansowanych zabaw, wymagają one doświadczenia, a lepiej zdobywać jest je powoli. – Jeśli twoja partnerka to lubi na początku możesz spróbować nie myć się zanim ona będzie całowała twój odbyt. Jeśli nie wiesz jaki jest jej stosunek możesz to sprawdzić proponując jej aby cię całowała, jednocześnie uprzedzając, że z jakiś powodów nie mogłeś się umyć. Jeśli spróbuje i spodoba się jej możecie przejść do ostatnio popularnej praktyki z pupci do buzi.

W czasie stosunku analnego poproś ją, że chcesz skończyć w jej ustach. Całowanie penisa który był przed momentem w pupie stanowi bardzo silny fetysz. – Jeśli to ty lubisz ten fetysz. Poproś partnerkę aby nie myła się przed stosunkiem analnym. Możesz ją całować i pieścić jej odbyt palcem. Gdy to spodoba się, możesz spróbować kochać się analnie przed wypróżnieniem się partnerki. Bezpieczeństwo. Kontakt z nieczystościami nie należy do praktyk bezpiecznych. Upewnij się, że partnerka jest zdrowa. Szczególnie ważne jest wirusowe zapalenie wątroby oraz pasożyty.

 

Źródło: www.sexanalny.com