Gdy rzuci cię kobieta

2
1109
views

Myślałeś, że wszystko jest dobrze, a tu nagle Twoja dziewczyna oświadczyła, że to koniec? Zapomnij o niej, nie łam się i nie dawaj po sobie znać, że jest ci z tym źle.

Stanowcze, zimne i wyrachowane kobiety nie przywiązują się zbytnio do mężczyzn i nie mają problemów ze zmianą partnerów. Rozstanie to nie jest dla nich problem.

Często nie mają nawet ku temu żadnego sensownego powodu i robią to, ponieważ obawiają się miłości i zaangażowania. Jeżeli nawet nie przeczuwasz, że coś jest źle, informacja o rozstaniu będzie dla ciebie wielką niespodzianką.

Gdy dziewczyna oświadczy ci, że to koniec, zachowaj się jak facet i przyjmij tę wiadomość na klatę. Nigdy nie proś kobiety, żeby do ciebie wróciła i nie upokarzaj się przed nią. Nawet, jeżeli serce albo – co gorsza – męska duma nie pozwala ci zaakceptować jej odejścia. Prośby i błagania w niczym nie pomogą, a wręcz mogą tylko ci zaszkodzić.

Facet płaszczący się przed byłą, dostarcza jej jedynie satysfakcji, ośmiesza się w jej oczach i utwierdza ją w przekonaniu, że dobrze zrobiła. Skoro cię zostawia, zapomnij o tym, co było i daj sobie z nią spokój. Skoro jesteś znowu wolny, spójrz na to z pozytywnej strony.

Cały świat ponownie stoi przed tobą otworem i możesz teraz bez skrępowania podrywać nowe laski, a “tego kwiatu jest pół światu”.

 

2 KOMENTARZE

  1. Zgoda, o płaszczeniu się MOWY NIE MA. Ale czasami zbyt pewnej siebie osobie, w tym wypadku kobiecie, należy pokazać, gdzie “raki zimują” (nie o przemocy werbalnej, broń Boże tu mowa) i nauczyć rozumu.
    Rozstawać się też można z SZACUNKIEM i KULTURĄ. A szacunku TRZEBA nauczyć, jeśli nie ma wpojonego, bo to się później za pewne siebie robi, a powodów BRAK. Odpuszczać też nie należy bo odbiera to jako słabość. Reasumując, może trafić KOSA na KAMIEŃ, a nawet powinna.

  2. a jak kogos kochamy to co nie walczyc o nia? kobiety mis sie wydaje pisza takie rady.one sa tak naprawdewyrachowane i nie kochaja w zwiazku z Polka jestes dla niej sluga musisz spelniac jej zachcianki jak nie zrobisz tego zostawi cie dla bogatszego albo dla obcokrajowca.