Jak spędzić ferie w Bydgoszczy?

0
717
views

Bydgoskie jednostki oświatowe przygotowały już ofertę na tegoroczne ferie. Zajęcia sportowe, artystyczne, zimowiska, obozy, kolonie i półkolonie to tylko część zimowej oferty.

Zobacz ofertę bydgoskich jednostek oświatowych:

FERIE ZIMOWE 2012 w bydgoskich jednostkach oświatowych

Od 2 lutego działa lodowisko na terenie Szkoły Podstawowej nr 10 przy ul. Śląskiej 7. Powstało w wyniku wspólnej inicjatywy dyrekcji szkoły i młodzieży z Okola.

Leśny Park zaprasza do wspólnego spędzenia czasu podczas ferii zimowych w zoo, Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Ekologicznej, na stoku i lodowisku.

Więcej: http://www.myslecinek.pl/aktualnosci/ferie-w-myslecinku

Zimowisko w Myślęcinku

M jak Mobilne, C jak Ciekawe i K jak kreatywne – takie będą pierwsze ferie z Miejskim Centrum Kultury.Zajęcia w postaci warsztatów tematycznych odbywać się będą codziennie od poniedziałku do piątku w siedzibach MOK/MCK.

Więcej:www.mok.bydgoszcz.pl

 

Ferie z MCK

Zespół Pałacowo – Parkowy w Ostromecku zaprasza na warsztaty z przedstawicielami rzadkich zawodów, zajęcia plastyczne, muzyczne oraz aktorskie, warsztaty kulinarne a także zwiedzanie wraz z przewodnikiem Zespołu Pałacowo – Parkowego.

 

Ferie w Zespole Pałacowo – Parkowym w Ostromecku

Więcej: http://www.palacostromecko.pl/component/option,com_jevents/Itemid,122/task,month.calendar/view,month/

 

Ofertę dla dzieci i Młodzieży przygotowały także inne instytucje. Oto niektóre z propozycji:

Specjalną ofertę dla dzieci w wieku 6-12 lat, przygotowała Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy. Różnorodne zajęcia, które odbywać się będą w czterech grupach do wyboru: mały sportowiec, mały artysta, mały kucharz i mały inżynier.

Więcej: http://www.cie.byd.pl

 

Family Park w Bydgoszczy zaprasza wszystkie dzieci do udziału w zabawach i licznych atrakcjach

Więcej: http://www.familypark.pl/family/

 

W „Klubie za Miedzą” w Fordonie, w dni powszednie od 11.00 do 14.00, bezpłatnie można spędzić czas grając w tenisa lub w inne, typowo świetlicowe gry.

Fundacja Wiatrak organizuje półkolonie dla dzieci, podczas których odbywać się będą muzyczne, sportowe, spotkania z policjantami i wiele innych.

Więcej: http://www.wiatrak.org.pl/

 

Kinoteatr Adria przy ul. Toruńskiej 30 zaprasza dzieci na seans filmowy „Zemsta Futrzaka”, który odbędzie się 15 lutego.

 

Dom Kultury „Modraczek” jak co roku zaprasza dzieci ze szkół podstawowych do udziału w bezpłatnych zajęciach, obejmujących zabawy integracyjne, zabawy w teatr, gry komputerowe, planszowe i inne.

Więcej: http://www.tvogrody.com/modraczek/news.php?id=182

Klub Heros przy ul. Thommee 1 zaprasza dzieci do udziału w bezpłatnych zajęciach, które będą się odbywały codziennie w godz. 10.00 – 13.00, obejmujących wyjście do kina, a także inne zajęcia sportowe.

Dodatkowo można skorzystać z repertuaru bydgoskiego Multikina i Cinema City,

dostępnym na stronach http://multikino.pl/repertuar/bydgoszcz/2012-02-07/,

http://www.cinema-city.pl/index.php?module=movie&action=repertoire&cid=1086

 

Więcej na: bydgoszcz