Artykuły sponsorowane

Zdrowie

Pielęgnacja suchych włosów

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny

Suche włosy, to jeden z objawów ich zniszczenia, które może być wynikiem uwarunkowań genetycznych lub nieodpowiedniej troski. Bez względu na źródło wysuszenia fryzury nie można zlekceważyć tego defektu, ale skutecznie i bezpiecznie się go pozbyć.

O wartości ubezpieczenia zdrowia dowiesz się czekając na odszkodowanie w PZU!

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny

Ile warte jest nasze zdrowie i życie zdaje się wiedzieć każdy z nas, dlatego bardzo chętnie korzystamy z firm ubezpieczeniowych, na przykład PZU.

Hipoterapia

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny

Dla każdego człowieka, a zwłaszcza dla osoby chorej, bardzo ważny jest kontakt ze zwierzętami. Właśnie na tym opiera się zooterapia, umożliwiająca przebywanie osób chorych z czworonożnymi i wykorzystująca ten element ich obecności w leczeniu.

Jak skutecznie zapobiegać i leczyć przeziębienie i grypę u dzieci

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny

Zaczyna się sezon przeziębień, grypy i innych infekcji dróg oddechowych. W okresie od 23 do 31 października 2013 roku zarejestrowano w Polsce ogółem 63 941 zachorowań i podejrzeń zachorowań na grypę. Co roku choruje na nią prawie 3 mln. Polaków.* W przypadku przeziębienia liczba osób chorujących jest trudna do oszacowania. Chorzy często leczą się na własną rękę i nie zgłaszają do lekarza.

Wzmocnienie organizmu.

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny

Obecny styl życia, zanieczyszczenie środowiska i zmiany żywieniowe wywołują silny wpływ na nasze zdrowie. Stres, nieodpowiednia dieta oraz używki powodują, że człowiek po prostu gorzej się czuje.

Naturalny antybiotyk

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny

Czosnek pospolity to jednoroczna roślina należąca do rzędu liliowych, rodziny amarylkowatych. Jego ojczyzną jest Azja Środkowa, skąd rozprzestrzenił się na Bliskim Wschodzie, potem na Bałkanach, a następnie w Europie Południowej i Środkowej.

Alergia - choroba XXI wieku

Dziennik Gospodarczo - Informacyjny

Układ immunologiczny jest jednym z ważniejszych układów ludzkiego organizmu. Układ odpornościowy chroni każdego nas przed czynnikami zewnętrznymi jak i wewnętrznymi. Alergia ostatnio jest bardzo popularna.

   

                                              wiadomości ekologia podróże informacje

ZachodniDziennik,   Wiadomości,   Gospodarka,   Waszym zdaniem,   Polska Lokalna,   Styl życia,   Kobieta,   Motoryzacja, Technologie,   Ekologia,   Nasze zdrowie