Kolekcja DHL, czyli recykling haute couture

0
1573
views

Warszawa, 25 stycznia 2010: Michael Michalsky, jeden z najbardziej znanych niemieckich kreatorów mody zaprojektował specjalną „Kolekcję DHL”.

Osoby, które po odzieży haute couture oczekują kosztownych materiałów będą jednak rozczarowane – ubrania „Kolekcji DHL” wykonane są z papieru pakowego, plandek i opakowań. Kolekcja jest jednym z elementów wspólnej kampanii reklamowej projektanta i firmy DHL.

Berliński Tydzień Mody odbył się w dniach 20-23 stycznia br. Już po raz szósty w stolicy Niemiec swoje najnowsze kolekcje zaprezentowali najbardziej znani projektanci, zaś jedną z gwiazd pokazu był Michael Michalsky.

Dzięki firmie DHL, która była oficjalnym partnerem logistycznym Mercedes Benz Fashion Week w Berlinie, jego najnowsza kolekcja znalazła się na czas na wybiegu, by stać się jedną z atrakcji pokazu StyleNite w berlińskim Friedrichstadtpalast.

__________________________________________________________________________

DHL – Firma Logistyczna Globalnego Zasięgu

DHL jest światowym liderem w zakresie logistyki. Świadczy usługi z zakresu międzynarodowych przesyłek ekspresowych, frachtu lotniczego i morskiego, transportu drogowego i kolejowego, logistyki kontraktowej oraz międzynarodowych usług pocztowych. Globalna sieć DHL łączy ze sobą ponad 220 krajów i terytoriów. 310 000 pracowników firmy na całym świecie oferuje klientom najwyższą jakość usług w połączeniu z wiedzą na temat rynków lokalnych. DHL realizuje działania z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu wspierając ochronę klimatu, pomagając na obszarach dotkniętych klęskami żywiołowymi oraz działając w dziedzinie edukacji.

DHL jest częścią Deutsche Post DHL. W roku 2008 przychody Grupy przekroczyły 54 mld euro.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z:

Izabella Dessoulavy-Gładysz

Dyrektor Marketingu i Komunikacji DHL Global Forwarding

Tel.: +4822 703 75 20

Mob.: +48 694 456 450

E-mail: centrumprasowedgf@dhl.com