Strategie sukcesu w erze globalizacji. Od niepodległości do wolności. Dokąd zmierzamy?

0
1251
views

A.T. Kearney wraz z partnerami prezentują Nowe modele zarządzania strategicznego oraz pragną zaprosić Państwa na I Konferencję “Strategie sukcesu w erze globalizacji, w dniu 16.11.2009 w Warszawie.Od niepodległości do wolności. Dokąd zmierzamy?”

Konferencja ma stad się impulsem do zastanowienia nad nowym miejscem Polski w świecie.
Globalizacja rynków i konsumpcji oraz przystąpienie Polski do Unii Europejskiej wywiera istotny wpływ na kształtowanie ludzi młodych, kształtowanie ich aktywności, przedsiębiorczości, kreatywności i postaw społecznych. Suwerenność ekonomiczna jest obecnie jednym z najważniejszych wyznaczników niepodległości państwa i trzeba o nią walczyć poprzez rozsądne strategiczne podejście i promocję tego, co w Polsce najlepsze.

Pierwszą z cyklu konferencji otworzy Pan Prezydent Lech Wałęsa.

Panel I poświęcony został globalizacji. Podczas tego panelu przedstawione zostaną Nowe modele zarządzania strategicznego.

Panel II poświęcony jest własności pracowniczej.

Panel III poświęcony książce: “Walka z rekinami biznesu. Kostka wzrostu w konkurencji opartej na skali” oraz sukcesom strategicznym do osiągnięcia w Polsce.

Priorytetem jest promocja tego wydarzenia zwłaszcza wśród młodych osób oraz małych i średnich przedsiębiorców za pomocą Internetu, jako najskuteczniejszego i najbardziej popularnego kanału komunikacji w tej grupie docelowej. Dzięki potencjałowi Internetu konferencja będzie miała zasięg międzynarodowy, a jej przebieg będą mogli śledzić ludzie, zwłaszcza młodzi, na swoich własnych komputerach w całej Polsce oraz poza jej granicami. Zostanie wykorzystana w tym celu platforma nowoczesnej strony internetowej oraz transmisja online, dzięki którym przebieg całej konferencji będzie można na bieżąco śledzić w Internecie za pomocą naszego portalu.

ZielonyDziennik.pl, Julian Z Pankiewicz