Varius Manx wraca na scenę!

0
1339
views

I wszystko jasne! Odkryliśmy wielką tajemnicę zespołu Varius Manx, który po czterech latach wraca na scenę. Sparaliżowaną Monikę Kuszyńską (30 l.) zastąpi młodziutka artystka Anna Józefina Lubieniecka (22 l.).

Piosenkarka do tej pory pracowała z Piotrem Rubikiem (42 l.).

Tego nikt się nie spodziewał. Solistka popularnego kompozytora Piotra Rubika od tej pory będzie twarzą i wokalistką Varius Manx.

Przeczytaj koniecznie: Monika zdecyduje o losie Jansona

– Słyszałem, że Ania ma takie plany, jeśli wyjdą, to jestem jak najbardziej na tak, to bardzo utalentowana dziewczyna – mówi Piotr Rubik w rozmowie z „Super Expressem”. A nie ma wątpliwości, że Piotr wie najlepiej, co zamierza robić jego solistka. Już w najbliższą sobotę Ania po raz pierwszy wystąpi z Robertem Jansonem (45 l.) i jego zespołem Varius Manx na Gali RMF FM w Warszawie.Anna Józefina Lubieniecka swoją przygodę z show-biznesem zaczęła pięć lat temu, gdy wygrała program „Szansa na sukces”, śpiewając piosenkę zespołu Wilki. Dwa lata później ponownie wystąpiła w tym programie, wykonując hit Rubika „Psalm dla Ciebie”. Od tego momentu zaczęli ze sobą współpracować. A teraz Ania będzie śpiewać hity Roberta Jansona.

Więcej na: se.pl