Umowa z browarem

1
3013
views

Witam Państwa serdecznie.
ZADANO MI PYTANIE:

W najbliższym czasie planuje otworzyć działalność gospodarcza sezonowa o charakterze baru nad jeziorem a tak dokładnie w pobliżu plaży miejskiej w niewielkim mieście na mazurach liczącym sobie 17 tys.mieszkaniowców.W związku z tym zmagam się z tematyką wybrania odpowiedniego browaru trafiającego do ludności miasta oraz turystów.Głównym założeniem przez moja osobę są dwa znane browary: Żywiec oraz Tyskie.

Chciał bym zaznaczyć iż browar z żywca chciał bym zaoferować w postaci piwa z nalewka natomiast browar Tyskie z przysłowiowej butelki.Niestety ze względu iż będzie to moja pierwsza działalność gospodarcza w życiu zmagam się z podjęciem decyzji odnośnie z którym z tych browarów podpisać umowę i na jakich warunkach.Powiem tyle że zależy mi bardzo na reklamie tego miejsca i dla tego chciał bym wybrać najlepsza ofertę warunków gdzie będę miał zaoferowane akcesoria reklamowe, w tym ławki ,neony oraz parasole wybranego browaru.Drugim pytaniem jest z który z browarów mam wybrać wyłączność lub czy też może nie brać na wyłączność. Zależy mi na tym aby w lokalu mieć przynajmniej dwa browary w dwóch różnych postaciach (na lewak ,butelka).Trzecim kluczowym problemem jest to jakie warunki dają te browary jeśli chodzi o normy.I gdzie szukać informacji odnośnie obu firm i ich ofert ?? Czwarte i ostatnie pytanie chciał bym skierować do państwa jako konsumentów na który z browarów byście postawili.Czekam również na wypowiedzi osób doświadczonych w tej branży mających jakieś większe doświadczenie .Pozdrawiam

1 KOMENTARZ

  1. Wątpię aby Browar chciał podpisać umowę z pojedynczym barem, czy sklepem. Tylko hurtownik ma taką opcje i powinieneś z nim rozmawiać.