Platynowe Praktyki Dziennikarskie w Dzienniku!

0
1275
views

PlatinumGroupPlatynowe Praktyki Dziennikarskie w Dzienniku mogą stanowić dla Ciebie nowe, ciekawe wyzwanie, dzięki któremu sporo się nauczysz i zdobędziesz kolejne doświadczenia dziennikarskie.

Napisałeś w życiu już niejeden tekst, artykuł, reportaż. Z naszym zespołem zyskujesz szansę na pokazanie światu Swoich dzieł! To okazja do wyrażenia swoich poglądów, opinii i ukazania różnych punktów widzenia danego tematu.

Masz do dyspozycji różne formy pisanego tekstu. Mogą być to newsy, felietony czy reportaże na wybrany temat. Nie narzucamy Ci działu, który powinieneś zgłębiać, zatem dajemy Ci wolną rękę.

Z Zielonym Dziennikiem rozwijasz się. Wskazujemy, jakie tematy mogą wydać się interesujące dla Czytelników. Doradzimy niekiedy, jak napisać wciągający, chwytliwy tytuł… w ten sposób, byś później sam to potrafił.

Na wybranych, najaktywniejszych współpracowników czekają profesjonalne szkolenia. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ich temat, to skontaktuj się z nami!

e-mail. redakcja@zielonydziennik.pl

Otrzymujesz także zaświadczenie o współpracy, które możesz dopiąć do Swojego CV. W fachu dziennikarza doświadczenie stanowi wartość nie do przecenienia.

Stałym współpracownikom, którzy regularnie publikują teksty, proponujemy legitymację dziennikarską. Z nią dostaniesz się bezpłatnie na większość targów i otwartych konferencji. Często się zdarza, że ich organizatorzy przygotowują także zestawy dla prasy, a legitymacja uprawnia Cię do ich otrzymania.

By rozpocząć współpracę, skontaktuj się z nami:

Julian Z. Pankiewicz, Koordynator PG, Redaktor Naczelny: Ecoportal.com.pl, ZielonyDziennik.pl, NaszaPolska.eu
tel. 693 622 652
e-mail. redakcja@ecoportal.com.pl