Adamek to prawdziwy bokser wagi ciężkiej

0
1278
views

Po wygranej z Arreolą media zagraniczne nie mają wątpliwości, że decyzja o zwycięstwie Adamka nad Chrisem Arreolą była słuszna. – Adamek to prawdziwy bokser wagi ciężkiej.

Twarz Arreoli to potwierdza – pisze portal The Ring, uważany za "Biblię" zawodowego boksu. – Pokazał świetną technikę i szybkość – czytamy na portalu internetowym Los Angeles Times. Raport z walki Adamek vs Arreola. Zobacz! Tomasz Adamek pokonał na punkty Chrisa Arreolę i zdobył tym samym prawo do walki o mistrzostwo świata w wadze ciężkiej.

Spryt i technika okazały się lepsze od tępej siły, choć sędziowie nie byli jednomyślni. Punktowali 114:114, 115:113, 117:111. Wątpliwości nie mają za to zagraniczne portale internetowe – Adamek był lepszy i wygrał zasłużenie. The Ring: Teraz mamy już pewność. Były mistrz wagi półciężkiej i Cruiserweight jest prawdziwym bokserem wagi ciężkiej.

Świadczy o tym doskonale twarz Arreoli tuż po walce – krwawa i posiniaczona. Adamek jest teraz poważnym pretendentem do walki o mistrzostwo świata. Co do walki: większy i silniejszy Arreola nie mógł znaleźć sposobu na sprytnego Polaka, który zastosował taktykę "uderz i ucieknij" – pisze prestiżowy portal The Ring. www.sport.pl