Sadzenie drzew w Tatrach – Offset z Tauronem, 12 maja 2010

1
1417
views

ZielonyDziennik.pl oraz Fundacja Aeris Futuro, Tauron Polska Energia S.A. i Urząd Miasta Zakopane serdecznie zapraszają na zakopiański OFFSET z Tauronem.

12 maja 2010 roku, w Tatrzańskim Parku Narodowym i na terenie gminy Zakopane zostanie posadzonych 4 000 buków, jodeł, świerków, lip i klon-jaworów, a swą siłą i obecnością wesprą nas m.in. polska snowboardzistka Jagna Marczułajtis oraz Krzysztof Trebunia Tutka, lider zespołu ‘Trebunie Tutki’.

Inicjatorem zakopiańskiego Offsetu jest Gimnazjum nr 2 w Zakopanem, uczestniczące w projekcie ACT ECO, który inspiruje młodzież do podejmowania działań pro-ekologicznych we własnym środowisku.

Sadzenie drzew odbędzie się o godz. 11.00 w strefie ochronnej wokół Zakładu Utylizacji Odpadów w Zakopanem. Projekt jest częścią ogólnopolskiego programu CZAS NA LAS, nad którym Honorowy Patronat sprawuje Minister Środowiska, a działania wpisane są w kampanię agendy ONZ ds. Środowiska ULEP ‘Obsadźmy naszą planetę’.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w imprezie.

www.aeris.eko.org.pl

1 KOMENTARZ

  1. Otrzymaliśmy informację o tym wydarzeniu dzisiaj. Postaramy się jutro być chociaż na chwilkę aby zrobić kilka zdjęć, może filmik. Zapraszamy na stronę zakopiec.info