Ponetex Logistics wyróżnionym spedytorem roku 2009

0
1333
views

Firma Ponetex Logistics z wielkopolskich Rakoniewic zdobyła wyróżnienie w konkursie „Spedytor Roku 2009”. Zestawienie prowadzone przez Polską Izbę Spedycji i Logistyki ma na celu wyłonienie wśród firm z branży najbardziej aktywnego i działającego fair w danym roku spedytora.

Konkurs na Spedytora Roku organizowany jest od 2001 roku. Na chwilę obecną wyróżnienia przyznawane są w dwóch kategoriach – dla przedsiębiorstw spedycyjnych o zatrudnieniu do i powyżej 50 osób.

Kapituła konkursowa wybiera grono zwycięzców po szczegółowej analizie profilu każdej ze startującej firm pod kątem osiągniętych wyników finansowych, wachlarza produktowego oraz działalności społecznej.

Ponetex Logistics otrzymał wyróżnienie w kategorii firma o zatrudnieniu powyżej 50 pracowników. Wyniki konkursu zostały ogłoszone w maju br. na zakończenie obrad XI Kongresu Spedytorów w Gdyni.

Dodatkowo, na początku czerwca br. Ponetex Logistics otrzymał Złoty Certyfikat w programie „Rzetelna Firma” prowadzonym pod patronatem Krajowego Rejestru Długów. Certyfikat jest potwierdzeniem wiarygodności firmy w podejmowanych działaniach finansowych, jakościowych i operacyjnych weryfikowanych zarówno przez dostawców, jak i klientów.

Więcej informacji o Ponetex Logistics znaleźć można na www.ponetex.com.pl.