Inotel obniża ceny za Internet

0
1363
views

Inotel, operator telekomunikacyjny z Wielkopolski, poinformował o przyspieszeniu i zmianie cen za dostęp do szerokopasmowego Internetu. Teraz łącze o prędkości 20 mega można mieć już za 40 zł.

Nowa, jesienna oferta Inotela to przede wszystkim dostęp do jeszcze szybszego Internetu już od 35 zł. Na tę chwilę operator proponuje łącze o prędkości 20 Mbit/s w cenie 40 zł, 40 Mbit/s za 64 zł i mega hit oferty – łącze o prędkości 100 Mbit/s w cenie 109 zł. Powyższe prędkości dostępne są przy zakupie usługi w pakiecie.

Zmieniły się także ceny łącz internetowych poza pakietami. Teraz klient indywidualny może korzystać z Internetu o prędkości 1 Mbit/s za jedyne 35 zł, 10 Mbit/s w cenie 61 zł, 30 Mbit/s za 65 zł oraz 100 Mbit/s w cenie 140 zł.

– Dla klienta istotne jest, że wszystkie umowy z Inotelem podpisywane są na czas nieokreślony, nie ma więc problemu z przejściem na nowe warunki współpracy lub zerwaniem porozumienia – dodaje Jacek Augustyniak odpowiadający za rozwój sieci w Inotel.

Dodatkowo, cały czas trwa konkurs przeznaczony dla Wielkopolan, klientów i osób niekorzystających z usług Inotela. Każdy mieszkaniec poznańskiego Piątkowa, ul. Wojskowej, Ułańskiej, Kutrzeby i Katowickiej, a także Swarzędza, Obornik, Jarocina i Koziegłów, który na okres 1 miesiąca wywiesi przed swoim mieszkaniem flagę (do odbioru w siedzibie firmy) dostanie podwójne bilety do zrealizowania w Multikinie Malta lub zniżki na abonament.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.inotel.pl.