Mariusz Walter ustępuje ze stanowiska prezesa ITI

0
1043
views

Bruno Valsangiacomo od 4 stycznia 2011 roku obejmie stanowisko prezydenta Grupy ITI, a Mariusz Walter zostanie wiceprezydenta Grupy ITI – podał główny akcjonariusz TVN w komunikacie prasowym.

– Z okazji moich nadchodzących 74 urodzin, przypadających na początek stycznia 2011 i zgodnie z porozumieniem z listopada 2009 roku, przekazuję stanowisko prezydenta Grupy ITI mojemu partnerowi, przyjacielowi i wpółzałożycielowi Firmy – Bruno Valsangiacomo – powiedział Mariusz Walter – Razem ze śp. Janem Wejchertem we trójkę sprawiliśmy, że przez ostatnie 20 lat Grupa ITI stała się wiodącą grupą w branży medialnej i rozrywkowej w Polsce i jesteśmy dumni z naszego wspólnego dzieła – dodał.

Mariusz Walter zwrócił chwalił swojego następcę. – Ze swoimi interdyscyplinarnymi zdolnościami przede wszystkim w dziedzinie finansów, jak również strategii i rozwoju biznesu oraz z wyjątkową osobowością cieszy się moim całkowitym poparciem na stanowisku prezydenta Grupy ITI, którą poprowadzi przez następny etap jej rozwoju – zaznaczył.

Mariusz Walter objął stanowisko prezydenta ITI po śmierci Jana Wejcherta, jesienią 2009 roku.(PAP)

epo/ jtt/