RHCP zagrają w Warszawie!

0
1407
views

  Zespół Red Hot Chili Peppers na swojej oficjalnej stronie poinformował fanów o nowych miejscach koncertów. Jednym z nich jest warszawskie Lotnisko Bemowo. Koncert odbędzie się 27 lipca 2012 roku w ramach imprezy IMPACT FESTIVAL.

Sprzedaż biletów rozpocznie się 10 grudnia o godzinie 10. Znane są już również ich ceny. Najtańsze wejściówki uprawniające do miejsc na płycie kosztują 209 zł. Tyle również za koncert zapłacą osoby niepełnosprawne. Ci którzy będą chcieli podziwiać Red Hot Chili Peppers z trybun lub Golden Circle zapłacą 308 zł, a za Golden Cirle Early Entrance trzeba będzie wyłożyć już 363 zł. Najdroższe oczywiście są bilety VIP, które kosztują 748 zł.

To będzie drugi w historii koncert RHCP w Polsce. Poprzednio, w 2007 roku, zespół zagrał na Stadionie Śląskim w Chorzowie wypełniając obiekt po brzegi. Fani mieli jednak za złe muzykom, że nie pokazali pełni swoich umiejętności i energii. Tym razem powinno być jednak inaczej. Najważniejszą różnicą będzie niewątpliwie brak gitarzysty, Johna Frusciante, który 2 lata temu postanowił poświęcić się karierze solowej.

Od tego czasu zastępuje go Josh Klinghoffer i jak pokazuje ostatnia płyta 'Papryczek' – "I'm with you" – wychodzi mu to całkiem dobrze.

 

Marcin Pieńkowski