Smukłe notebooki Asus – U46 i U56

0
1329
views
Asus wprowadza na rynek nowe notebooki z serii U – 14-calowego U46 oraz 15-calowego U56. Notebooki ASUS U46 i U56 wyposażono w najnowsze procesory Intel o standardowym napięciu, mocny układ graficzny oraz wydajny akumulator.
 
 
Nowe U46 i U56
 
W nowych notebookach U46 i U56 zastosowano procesory Intel Core drugiej generacji o standardowym napięciu, umożliwiające bezproblemową pracę wielozadaniową i większą wydajność w zastosowaniach multimedialnych.

Oddzielny układ graficzny nVidia GeForce GT 540M wyposażony w 1GB pamięci GDDR3 (w modelu U46SV) zapewnia wysoką jakość obrazu.

Nowe notebooki ASUS U46 i U56 są doskonałym przykładem tego, że wysoka wydajność może iść w parze z oszczędnością energetyczną. Modele te mogą pracować na baterii nawet do dziesięciu godzin.

Najnowsze notebooki z serii U zostały wyposażone w złącze USB 3.0, które zapewnia transfer danych z szybkością nawet dziesięć razy większą niż USB 2.0. Ponadto wyposażono je w ładowarkę USB Charger+, która pozwala na szybkie ładowanie urządzeń za pośrednictwem portu USB, nawet przy wyłączonym notebooku.

Nowe notebooki U46/U56 oferowane są w różnych konfiguracjach dostosowanych do użytkowników o zróżnicowanych potrzebach. Model U56E wyposażono w miękką podkładkę pod nadgarstki.

Jako pierwszy na jesieni na polskim rynku pojawi się model U46SV. Sugerowana cena urządzenia to 3 199 PLN.