31 grudnia – Bieg Sylwestrowy w lasach Arturówka.

0
1042
views

O puchar Prezydenta Miasta Łodzi konkurować mogą wszyscy chętni łodzianie, podczas Biegu Sylwestrowego. To już 27 edycja konkursu.

Wszyscy łodzianie, którzy czują się ciężsi o kilka kilo, po świątecznym obżarstwie, powinni spędzić 31 grudnia na …. bieganiu. Pożyteczne można połączyć z przyjemnym, gdyż na uczestników Biegu Sylwestrowego czeka wiele atrakcji.

Zawody odbędą się dnia 31 grudnia w Arturówku. O godzinie 10.30 rozpocznie się 2,5 km maraton młodzieży, przeznaczony dla wszystkich urodzonych w roku 1996 i młodszych. O godzinie 11tej  rozpocznie się bieg tajemniczych Vipów, a o 11.30 – 10 kilometrowy bieg główny, w którym może wziąć udział każdy chętny. Udział w zawodach jest bezpłatny, a każdy biegacz otrzyma ciepły posiłek. Zwycięscy mogą liczyć na medale, dyplomy, zdjęcia i drobne upominki.

Imprezę współorganizują Regionalna Rada Olimpijska w Łodzi, Urząd Miasta Łodzi, Marszałek Województwa Łódzkiego, SWFiS Politechniki Łódzkiej, MOSiR Łódź, AZS Łódź, Victory Sport Promocja Sp. z.o.o, SZS w Łodzi, Zakład Medycyny Sportowej – Twoje Zdrowie, Piekarnia Stanisława Wrońskiego, PKO BP, Przetwory Wędliniarskie Elżbiety Boczek, Efektima – Instytut Preparatów Opóźniających Efekty Starzenia.

 

Blanka Rogowska