Jak poskromić samicę alfa!

4
3726
views

Sposób na samicę alfa! Kim jest samica alfa? To dziewczyna, która dominuje w grupie. Dziewczyna, którą inne dziewczyny chciałyby być. Wreszcie, to dziewczyna, za którą wzdychają wszyscy faceci, jednak większość nie ma odwagi się z nią umówić.

Samica alfa jest piekielnie bystra, odważna i pewna siebie. Zna swoją wartość, jest świadoma swoich atutów i – co najważniejsze – zręcznie je wykorzystuje, przez co tym trudniejszą jest zdobyczą. A czy Ty wiesz, jak poderwać samicę alfa? Rzecz do prostych nie należy. W końcu, jak zaimponować kobiecie, której przed Tobą zaimponować próbowało co najmniej kilkudziesięciu innych facetów? Każdego dnia znajdzie się przecież chociaż jeden czaruś, który będzie starał się ją olśnić komplementami, prezentami czy dowcipem.

Jeżeli zastanawialiście się kiedyś, kto zna najwięcej sposobów bajerowania kobiet, odpowiedź jest prosta – samice alfa. One słyszały już chyba wszystko, każdy możliwy podryw.

Co zatem robić, by się do takiej zbliżyć? Jak zwiększyć swoje szanse na sukces? Zapraszamy do naszej galerii, gdzie poznacie kilka podstawowych zasad – co robić, a co jest niedopuszczalne. Pamiętajcie, że stawka jest wysoka, kiedy marzycie o poskromieniu samicy alfa.
Krok pierwszy: Zwróć na siebie jej uwagę

Musisz być inny niż wszyscy, stosować alternatywne narzędzia. Po co próbować czegoś, czego tysiąc innych mężczyzn próbowało przed Tobą i poległo?

Samica alfa to piękna kobieta, która wie, że jest piękna. Dlatego zamiast wychwalać jej aparycję, postaw na akcentowanie innych jej cech, jak inteligencja. Tak to już jest, że mądre kobiety, chcą słyszeć, że są piękne, zaś piękne, że są mądre. Mówienie czegoś, co wiedzą nie ma sensu. Musisz zaskakiwać, wyróżniać się – samica alfa zdaje sobie sprawę, że ma piękne oczy, bo słyszy to codziennie.

Skup się na dostrzeganiu w niej rzeczy, które raczej rzadko są dostrzegane. Niech to będzie Twoim asem w rękawie.
Krok drugi: Rozmowa

Unikaj poważnych, zobowiązujących tematów – chyba, że chcesz ją zanudzić na śmierć. Bądź rubaszny, zabawny i cyniczny do bólu.

Wykorzystaj pokłady poczucia humoru, które w Tobie drzemią. Natomiast w trakcie rozmowy, wszystko co powie przekręcaj, tak jakby to ona chciała poderwać Ciebie. Bądź nieustępliwy i przewrotny. Odwróć zasady gry – będzie to dla niej nowość, coś co ją zaskoczy ale jednocześnie zaciekawi. Z chęcią podejmie wyzwanie, by przekonać się do czego to doprowadzi.

Zazwyczaj to dziewczyny są obiektami westchnień. Dlatego, gdy będziesz przekręcał jej słowa i zachowywał się jak “ofiara podrywu”, ona będzie skołowana, ponieważ nikt wcześniej sobie z nią tak nie igrał. Ale pamiętaj, tu bardzo liczy się wyczucie i poczucie humoru! I jest pewna cienka linia, której przekroczyć Ci nie wolno – to podrażnienie jej ambicji!

facet 3 Krok trzeci: Kontakt fizyczny

Im szybciej tym lepiej. Jest to o tyle ważne, że w ten sposób pokazujesz swoje zainteresowanie – gesty są potężniejsze niż słowa. Nie chcesz chyba ugrzęznąć w pułapce “zostańmy przyjaciółmi”, prawda?

Bądź nonszalancki, wykorzystaj pierwszą nadarzającą się okazję by złapać ją za ramię, albo musnąć dłonią jej plecy. Łamiesz w ten sposób mentalną barierę, sprawiasz, że Wasze relacje posuwają się dalej. Nie zapominaj, że język ciała to bardzo potężne narzędzie. Dajesz jej sygnał, że jesteś pewny swego i wiesz, czego chcesz. Bo wiesz czego chcesz, prawda?
Krok czwarty: Kwiaty, czekoladki, wiersze… zapomnij o tym!

Samice alfa mogłyby z powodzeniem otworzyć kwiaciarnię, albo sklep z upominkami, bo większość facetów na okrągło zasypuje je tymi obciachowymi podarkami.

Owszem, podobny gest może się wydawać miły w teorii, jednak w rzeczywistości jest to dla niej sygnał, że chcesz czegoś w zamian.

Dziewczynom tego kalibru nie zależy na czekoladkach. Możesz być szarmancki, ale chodzi bardziej o niespodziewany pomysł, świetną randkę, o coś nietypowego, a nie standardowy “pakiet randkowy”.

Bądź nieprzewidywalny, spraw żeby się nie spodziewała co nastąpi później, bądź zagadkowy i zaskakuj ją! Możesz dać jej jakiś prezent, np. perfumy, ale dodaj do tego jakiś lekko uszczypliwy komentarz i odejdź, żeby miała się nad czym zastanawiać.

Pamiętaj – rutyna i wyświechtane teksty nie prowadzą do niczego dobrego. Spytaj swoich kolegów, którym się nie udało.
Krok piąty: Nie dawaj poznać, że Ci zależy

We wczesnych fazach znajomości, samica alfa spotyka się również z innymi mężczyznami. Tłumaczy, że to koledzy, albo że nie lubi zamykać się na innych ludzi. W rzeczywistości, zwyczajnie lubi czuć się panią sytuacji. Jednocześnie testuje Cię, sprawdza jak zareagujesz na jej zachowanie.

Najgorsze co możesz zrobić, to pokazać, że się przejmujesz i, że to dla Ciebie nie na rękę. Udawaj, że jest w porządku, nie rób jej awantur. Skoro ona się Tobą bawi, odpłać jej tym samym.

facet 2

Kiedy nagle, z jakiegoś zupełnie irracjonalnego powodu odwoła randkę, nie denerwuj się, a już na pewno nie okazuj, że się denerwujesz! Powiedz, że rozumiesz. A na następną zaproś ją dopiero za tydzień albo dwa. W ten sposób dajesz jej do zrozumienia, ze Ty również masz swoje życie, które nie toczy się wokół niej. To doprowadzi ją do obłędu.
Krok szósty: Próba sił

Wszystkie kobiety testują swoich facetów. Jednak samice alfa czynią to częściej. Uwielbiają sprawiać wrażenie zajętych i trudnodostępnych. Będą starały się owinąć Cię sobie wokół palca, a dokładniej wokół swojego grafiku.

Tu większość facetów popełnia błąd, przesadnie godząc się na jej warunki. Ty również musisz sprawiać wrażenie człowieka, który ma swoje obowiązki. Kiedy następnym razem zaproponuje termin, który jej odpowiada, postaw się. Spraw, żeby poszła na ustępstwa – musisz zaznaczyć swoje terytorium.

Oczywiście nie można przesadzać w żadną ze stron. Musisz pokazać, że Ci na niej zależy, ale jednocześnie nie rezygnować ze swojej męskości i charakteru – nie może być tak, że wszystko dzieje się wyłącznie po jej myśli.
Krok siódmy: Rachunki, rachunki…

Kiedy będziecie się spotykać częściej, w restauracjach, pubach, kawiarniach etc., zauważysz, że samica alfa będzie nalegała, by każdy płacił za siebie. Jednak to tylko kolejna sztuczka.

Dzieje się tak, ponieważ wychodzi ona z założenia, że skoro każdy odpowiada za siebie, nikt nie jest nic winien drugiej stronie. Oczywiście, jak każda kobieta, tak i samica alfa uwielbia być rozpieszczana i lubi gdy się o nią dba.

Tyle, że ciężko jest jej się do tego przyznać. Dlatego musisz naciskać, że to Ty pokryjesz rachunek, z tym, że dodaj jakiś szelmowski komentarz w stylu: “Spokojnie, następnym razem Ty płacisz. I pójdziemy do najdroższej knajpki w mieście.” A potem uśmiechnij się filuternie i… zapłać ten przeklęty rachunek.
Krok ósmy: Nie daj się oswoić

Samica alfa jest wymagająca. Ma w zwyczaju prosić o więcej i więcej. Co rusz znajduje jakąś rzecz, którą mógłbyś dla niej zrobić. Owszem, dobrze jest od czasu do czasu pokazać, że Ci zależy, jednak nie pozwól żebyś stał się jej chłopcem na posyłki.

Facet

Ciągłymi prośbami będzie sprawdzać na ile może sobie pozwolić. I chociaż będzie Cię kusić, żeby spełniać każdą jej zachciankę – bo przecież jest taka wspaniała – nie możesz do tego dopuścić! W przeciwnym razie, zwyczajnie straci do Ciebie szacunek. Zapamiętaj, że samica alfa nie szuka chłopca do bicia, ale faceta!

Krok dziewiąty: Nie daj sobie wejść na głowę

Czasami, jeżeli jesteś zbyt przesłodzony i chcesz ją uszczęśliwiać na siłę, ona odpłaci Ci czymś zupełnie innym. W trakcie rozmowy będzie niemiła, będzie robiła kąśliwe uwagi, a może nawet trochę szydziła z Twojej osoby.

W podobnym wypadku musisz się bronić, bo przecież – jak już ustaliliśmy wcześniej – jesteś facetem, więc zachowuj się jak facet! Nie możesz dopuścić do takiego zachowania, odpłacaj jej równie sarkastycznymi komentarzami.

Pamiętaj, że musisz jej pokazać, że to Ty jesteś szefem, ale jednocześnie nie możesz być chamski.

Jeżeli przysposobisz sobie wszystkie nasze sugestie, skutecznie zawładniesz sercem samicy alfy i podtrzymasz jej zainteresowanie. Jak widzisz, nie jest to trudne – wystarczy trochę charakteru, silnej woli i poczucia humoru…

No basiory do roboty, poskromcie Wasze wadery!

 

Zobacz więcej na www. TwoiZnajomi.pl

4 KOMENTARZE

  1. no to tylko podryw a zycie potem z samica alfa to juz inna bajka i wcale nie musi ci odpowiadac byc ciagle czujnym itd..
    bo relacja ma dac spokoj a nie cigle granie w dominacje a ona najczesciej amja jakis mega kompleks ambicjonalny lub inny…