Przyjaciel od seksu…

4
1587
views

Ostatnio coraz bardziej popularne się robi, szczególnie wśród młodych ludzi to, że jak się nie ma z kim spać, to się znajduje kogoś-kolegę/koleżankę, przyjaciela/przyjaciółkę z kim można się przespać .

4 KOMENTARZE

 1. Łóżkowi przyjaciele są stałym elementem amerykańskiej rzeczywistości. W Polsce nikt jeszcze nie traktuje ich jako odrębnej grupy. Co nie znaczy, że ich nie ma…

 2. Dziewczyny przyjaźnią się z facetami, nie tworząc z nimi trwałego związku. Gdy mają ochotę na seks, wskakują z przyjacielem do łóżka, bez żadnych zobowiązań – wyjaśnia „Daily Mail”

  Aż jedna trzecia badanych singielek przyznała, że ma takiego przyjaciela – wynika z ankiety przeprowadzonej w Wielkiej Brytanii. 19 proc. z nich przyznało, że w takim „związku” chodzi wyłącznie o seks i zabawę. Tylko 8 proc. ma nadzieję, że przyjaźń z seksualnym podtekstem przerodzi się w coś poważniejszego.

 3. Witam, Nazywam się Ewa Włodarczyk i jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Chciałabym zaprosić do udziału w badaniu na temat związków Friends with Benefits (FWB, „przyjaciele na seks/ z bonusem”). Badanie jest adresowane do osób będących aktualnie w takich związkach, przeprowadzane na potrzeby pracy magisterskiej i całkowicie anonimowe, a jego wyniki są poufne i posłużą wyłącznie do celów naukowych.
  Nie ukrywam że bardzo zależy mi na Waszej pomocy, a każda osoba, która weźmie udział w badaniu jest dla mnie na wagę złota 😉 (Jeśli kogoś będą interesowały wyniki, to jak najbardziej po przeanalizowaniu zebranych danych mogę je udostępnić). Zdaję sobie sprawę z tego, że pytania otwarte w pierwszej części badania mogą zniechęcać, ale bardzo zależy mi na Waszych odpowiedziach na nie, bo są źródłem najcenniejszych informacji, których nie dadzą standardowe kwestionariusze.
  Jeżeli to możliwe poproście również swoją „przyjaciółkę”/ „przyjaciela” ze związku Friends with Benefits o wypełnienie badania.

  Link do badania:
  https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dG5vQkpmRkJwSmF4ekxWUERfSjd0bFE6MQ

  Z góry ogromnie dziękuję za pomoc