Filozof i Piotruś Pan

0
1302
views

Moja wnuczka urodziła się 23.07.2011 roku – jaka będzie?

Elżbieta z Bydgoszczy

Odpowiada Zofia, numerolog z piwnicy "Pod Aniołami": – Ta osoba wybrała drogę życia „siedem”. Ma zatem poznać wibrację „siódemki”, którą najczęściej określa się jako „energię duchową”. Moim zdaniem, nie jest to tak do końca prawdziwe, bo jest ona(jak każda wibracja) wielowarstwowa. Mówi o poznaniu, doświadczeniu i nauce. Czym jest duchowość? Duchowość, to przecież ciągłe doświadczanie, ciągłe uczenie się. „Siódemka” jest energią z wyższej półki i… daje bardziej od innych w kość. Niektórzy twierdzą, że to liczba szczęśliwa, ale przecież żadnej energii nie można określić mianem „dobra” lub „zła”. Można tylko powiedzieć, że jest właściwa. Każda ma w sobie, tak jak w chińskim symbolu Yin i Yang, coś czarnego i coś białego. Muszę przy okazji wyjaśnić jedną rzecz. Obierając swoją drogę życia nie jesteśmy skazani. Nie jesteśmy tylko marionetkami. Jesteśmy również lalkarzami!
Zatem, ktoś kto urodził się w tym dniu ma nauczyć się zdobywania wiedzy. Może zostać naukowcem i zdobyć tytuł profesora. Może pójść w religijność i stać się duchownym – nieraz nawet fanatykiem. Może również zostać filozofem, Piotrusiem Panem, który będzie we wszystko wątpił. To jego wybór, co z tą energią zrobi.
Przy tej dacie urodzenia mamy nawet dwie siódemki: droga życia(suma dnia, miesiąca i roku) oraz miesiąc(lipiec). Zatem do 28 roku, czyli w tym pierwszym etapie, czeka ją zdwojona praca nad własnym rozwojem. To nie jest łatwa energia dla dziecka na początek. Musi mieć więcej pokory niż inni. Musi się ciągle uczyć. Tak jak w szkole, im szybciej wchłonie wiedzę, tym łatwiej jej będzie iść dalej.
Kiedy skończy pierwszy okres, dostanie się pod wpływ energii piątki(dzień urodzenia). Zostanie rzucona na głęboką wodę. Dostanie się w wir energetyczny tej liczby. „Piątka” zaprasza do zmian i poznawania nowych rzeczy. Czy ma się na to wpływ? Jedni mówią, że urodzeni pod wpływem „piątki”(dzień urodzenia) doświadczają pewnych rzeczy po to, by zmienić siebie. Inni, że jest to energia, która przynosi rzeczy nieprzewidywalne i, że dla urodzonych 23-go świat stoi otworem…
Trzeci cykl; rozpoczyna się po 54-56 roku życia. Dla tego dziecka, to „czwórka”(rok urodzenia). Wibracja „czwórki” – wszyscy teraz pod nią jesteśmy – oznacza nieprosty czas. W 2011 roku mamy nauczyć się budowania fundamentów, cierpliwości, konsekwencji i pokory. W tym roku są dwie jedynki, które symbolizują obudzenie. Każdy doświadczy swojego, niekiedy bolesnego ale jednocześnie głębokiego przebudzenia. Wszystko po ty, by zrozumieć; nie przychodzimy tu po to by posiadać, ale po to by być!

la'a kea