Porozmawiajmy o utrudnieniach na Marszałkowskiej

0
1308
views

Zbliża się zamknięcie ul. Marszałkowskiej w związku z budową II linii metra. Chcesz porozmawiać o czekających utrudnieniach? Przyjdź na otwarte spotkanie z koordynatorem miejskich inwestycji drogowych inż. Wiesławem Witkiem.

Temat: „Warunki funkcjonowania ścisłego centrum Warszawy w okresie budowy stacji Świętokrzyska na II linii metra oraz UEFA EURO 2012”.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 26 kwietnia, o godz. 17.00 w Warszawskim Domu Technika NOT, ul. Czackiego 3/5, sala E (II piętro). Wstęp wolny.

Jego organizatorem jest Biuro Drogownictwa i Komunikacji Urzędu m. st. Warszawy we współpracy ze Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Komunikacji RP – Oddział w Warszawie.

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych imprezami, remontami i inwestycjami można znaleźć na stronie Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym pod adresem http://inwestmapa.um.warszawa.pl . Tam też można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS o utrudnieniach w ruchu w Warszawie.