Sensation Deluxe – kosmiczna technologia w materacu

0
1468
views

Firma Tempur wprowadziła na rynek materac Sensation Deluxe. Nowość, wykonana z materiału wykorzystywanego w lotach kosmicznych, łączy estetykę z funkcjonalnością. Podpiera sylwetkę i redukuje drętwienie, zapewniając błogi, regenerujący sen.

TEMPUR® Sensation Deluxe jest alternatywą dla dominujących na rynku materaców sprężynowych. Łączy tradycyjną elastyczność z idealnym dopasowaniem i pełnym podparciem sylwetki ciała (szyi, pleców i stawów), bez względu na pozycję, w której śpimy. Materac wykonany jest z materiału redukującego nacisk. Ułatwia krążenie krwi, pozwala ograniczyć potrzebę przewracania się z boku na bok. Ograniczenie nacisku odgrywa istotną rolę w walce z bezsennością i pomaga w leczeniu fibromialgii (choroby związanej z bólem w układzie ruchu), zapalenia stawów i zespołu niespokojnych nóg.

Dzięki temu, że wykonany został z otwartokomórkowego, wiskoelastycznego, wrażliwego na temperaturę materiału Tempur, dopasowuje się do kształtu ciała i nie ulega odkształceniom pod wpływem nierównomiernego rozmieszczenia ciężaru (przyjmuje ciśnienie i rozkłada je na całej płaszczyźnie). Dwie warstwy materaca wypełnione są kolejno materiałem TEMPUR® ES (Extra Soft) i TEMPUR® „miękki dotyk”, który poprawia komfort snu i zapewnia lepszą plastyczność. Dzięki warstwie High Mobility materac jest elastyczny, co ułatwia zmianę ułożenia sylwetki ciała i pozycji spoczynku. Natomiast kanałowe nacięcia warstwy podstawowej usprawniają cyrkulację powietrza.
Sensation Deluxe osłonięty jest estetycznym, pikowanym pokrowcem, który łatwo zdjąć, np. w celu wietrzenia. Został także odpowiednio zabezpieczony, by zapobiegać rozwojowi mikroorganizmów. Dodatkowo pokrowiec uzyskał certyfikat Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, iż nie zawiera żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji i jest hipoalergiczny.

TEMPUR Sensation Deluxe:
Standardowe rozmiary/sugerowana cena:
90x200x22 – 5 655,00 zł
160 x 200 x 22 – 9645,00 zł
180 x 200 x 22 – 10 516,00 zł
Dostępne wysokości : 22cm i 27 cm
Gwarancja: 15 lat

 

Info: www.inplusPR.pl