Miłość pod gołym niebem

0
1334
views

Miasto Cypel przygotowało gorącą niespodziankę na gorącą sobotnią noc. 28 lipca nie pozostaje nic innego, jak zaopatrzyć się w zmysłową bieliznę i ruszać na Cypel Czerniakowski, na oryginalną imprezę w stylu seksownego retro.

Noc miłości, bo taką nosi ona nazwę, zapewni uczestnikom moc wrażeń. W zamian za płatne wejście (do godziny 23.59 – 5 zł, po północy 10 zł) organizatorzy obiecują szereg atrakcji. Zadbali między innymi o karnawałowe oświetlenie, możliwość raczenia się szampanem z truskawkami, a nawet o  nocleg na terenie Miasta Cypel. W ustronnych namiotach.

Całą imprezę uświetni występ dwóch formacji, które niejednokrotnie gościły już na warszawskich scenach: Kokobend i D4D Soundsystem. Dodatkowo uczestnicy imprezy będą mieli okazję podziwiać taniec Pin Up Candy, czyli prawdziwej tancerki burleski, inspirującej się latami 50.

Obok koncertów odbywających się na głównej scenie organizatorzy przygotowali także specjalną scenę dla gości, na którą można będzie wejść wyłącznie… w bieliźnie. Naturalnie, będzie ona zasłonięta i dobrze strzeżona przed wzrokiem postronnego obserwatora. Zmęczeni tańcem goście będą mieli także możliwość odpoczynku i relaksu przed ekranem kina polowego. Tematyka wyświetlanych filmów nie będzie odbiegała od klimatu imprezy, więc organizatorzy zapowiadają seanse kina erotycznego.