Zmiany w kursowaniu pociągów KM Warszawa – Łowicz

0
1061
views

Powodem utrudnień są inwestycje drogowe, które rozpoczną się w sobotę 11 sierpnia i potrwają do piątku 24 sierpnia. Pociągi w kierunku Łowicza będą kursowały z pominięciem stacji Warszawa Gołąbki, Warszawa Ursus Płn. i Warszawa Włochy.

Spółka „Koleje Mazowieckie- KM” sp. z o.o. zapewnia, że bilety ważne w pociągach KM będą honorowane w alternatywnych środkach komunikacji miejskiej uruchamianych przez Zarząd Transportu Miejskiego.

Podróżni wysiadający dotychczas na stacjach i przystankach osobowych Warszawa Gołąbki, Warszawa Ursus Północny i Warszawa Włochy mogą skorzystać z następujących przejazdów:
– autobusem nr 713 na odcinku Ożarów Sanktuarium – Warszawa Cmentarz Wolski,
– w autobusach nr 189, 129, 716 na odcinku Ciepłownia Wola – PKP Włochy,
– autobusem nr 194 na całej linii jego przebiegu.

Pasażerowie kierujący się do centrum, na odcinku Warszawa Gdańska – Warszawa Centrum będą mogli korzystać z metra. Natomiast podróżni dojeżdżający do stacji Warszawa Włochy, korzystający z pociągów jadących objazdem przez Warszawę Odolany, na odcinku Warszawa Zachodnia – Warszawa Włochy mogą korzystać z przejazdów SKM.

Ponadto podróżni posiadający ważny bilet KM wystawiony do jednej ze stacji położonej na odcinku Warszawa Gołąbki – Warszawa Wschodnia, mogą odbyć na jego podstawie przejazd pociągiem KM kursującym do stacji Warszawa ZOO.

Powyższe zasady dotyczą również podróżnych posiadających bilety na przejazd pociągiem Mazovia.