Upadłość biura podróży Tramp

0
1077
views

Gdyńskie biuro podróży Tramp 7 marca br. zawiesiło swoją działalność, które piętnaście lat działało na Polskim rynku. Szef biura zapewnia, że kwota z ubezpieczenia zostanie przekazana  klientom, którzy zdążyli już wykupić wycieczki bądź wpłacić zaliczki.

W momencie zawieszenia nie było klientów przebywających poza granicami kraju. Wszyscy ubiegający się o zwrot kosztów mają obowiązek zgłosić się do Urzędu Marszałkowskiego w celu uregulowania zaległości.

Komunikat biura podróży:

Szanowni Państwo,

Z wielką przykrością muszę poinformować, iż z dniem dzisiejszym, 07.03.2013 wszelka działalność operacyjna mojej firmy, Biuro Turystyczne Tramp zostaje zawieszona, a wszystkie imprezy turystyczne zaplanowane w terminach począwszy od dzisiaj zostają anulowane. Złożyłem właśnie wniosek o niewypłacalność do Marszałka Województwa Pomorskiego, który jako beneficjent gwarancji turystycznej nr 00.870.239 o łącznej wartości 502 117,97 złotych, udzielonej przez AXA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., dotyczącej zwrotu wpłat wniesionych przez klientów, uruchomi przewidzianą w ustawie o turystyce procedurę.

Przepraszam bardzo Państwa, iż zaplanowany przez Państwa, opłacony urlop, nie dojdzie do skutku. Przez 15 lat prowadziłem Biuro Turystyczne Tramp, starając się ze wszystkich sił zbudować profesjonalne biuro podróży, które będzie wychodziło naprzeciw potrzebom klientów. Choć otoczony przez świetny zespół ludzi, nie udało mi się niestety. Szczerze przepraszam wszystkich Państwa, biorę całą odpowiedzialność na siebie. Walczyłem do ostatniej chwil. Dzisiaj rano podjąłem jednak nieodwracalną decyzję o zakończeniu działalności operacyjnej biura.

Więcej informacji na stronie: www.tramp.gda.pl

Redakcja PT