Idzie moda na meble indyjskie dla domu

0
1217
views

Od lat dostrzegamy pewną fuzję pomiędzy kolekcją mebli  kolonialnych i europejskich, którą na rodzimych terenach staliśmy się obserwatorami, lecz również szczęśliwymi konsumentami.
W ten sposób wyróżniające się meble indyjskie na planie innych kształtów, ale również absolutnie odległych tendencji nowoczesnych są szlachetne i bardzo wyniosłe.  

Gruntowną sprawą przy tych meblach, a jednocześnie atutem jest drewno – pełnolite drewno – a używa się choćby: mahoniu, mindi i jeszcze wielu podobnych rodzajów. Formy indyjskie dzięki temu stają się bardzo ciężkie – tychże waga sięga przeszło 100 kilogramów! wedle rodzaju mebla – ale także wytrzymałe i z pewnością będą na pokolenia niezmiennie świeże.

Jakość – pierwszorzędny – indyjskich konstrukcji meblarskich został wyróżniony na arenie interkontynentalnej nie tylko poprzez certyfikaty, lecz w głównej mierze nabywców szanujących ich walory.

Przewidując potrzeby rodzimych zakupowiczów próbujemy przygotować własną ofertę łącząc azjatycką myśl produkcyjną ze współczesnymi formami i naturalnym kolorem powierzchni. Meblarstwo indyjskie, chcąc wpłynąć na zbyt europ

ejski zastosowało interesującą strategię połączenia naturalnych surowców z linią modernistycznymi jednocześnie w wybarwieniu tradycyjnej i jasnej. Bogata linia indyjskich brył meblowych posiłkowana jednocześnie tradycją oraz nowoczesnością to konkretne wypełnienie istniejących na rynku dziur – specjalnie dla klienta.