Czas na wiosenne stylizacje!

0
1215
views

Wiosna mimo śniegu za oknami to jednak coraz bliżej, więc każda kobieta zaczyna powoli chować na dno szafy grube swetry, ciepłe skarpety i kamizelki, które miały umilać chłodne wieczory spędzone w domu. Co wobec tego zajmuje puste miejsca w szafie?

Wszystko zależy od naszego gustu i sylwetki, jednak istnieje kilka elementów, które będą doskonale prezentować się na każdej z nas bez względu nawet na dodatkowe kilogramy.

Każda wiosenna stylizacja będzie prezentować się o wiele bardziej szykownie jeśli dodamy do niej odpowiednie dodatki. Obecnie szalenie modne są ciekawe broszki, które znakomicie polepszą wygląd każdej sukienki.
Materiał jest bez znaczenia, możemy wybrać to, co akurat nam się spodoba. Jednakże tej wiosny bardzo modny będzie filc, z którego rękodzielnicy tworzą wspaniałe kwiaty, czy inne kształty, które możemy przypiąć do ubrania.

Jakie kolory będą modne tej wiosny? Elegantki dużą uwagę zwracają na kolor miętowy, który także w tym sezonie będzie wyjątkowo modny. Tym razem jednak z ubrań eleganckich przejdzie na typowe casualowe zestawienia, które możemy ubrać bez względu na porę dnia, czy sytuację. Nie można również zapominać o dżinsie i ciemnogranatowym kolorze, który jest modny niemalże zawsze i nawet z trywialnego zestawu potrafi uczynić prawdziwe cudo.

   Chociaż zima nastrajała wyłącznie do ciepłego ubierania się w kilka warstw ubrań, tej wiosny nie zapomnijmy o lżejszych sukienkach. To znakomita pora, aby wyciągnąć je z szafy, obejrzeć czy nie mają plam i zaciągnięć, a następnie by zacząć je nosić w zestawieniu z czółenkami, bądź szpilkami.

Jeśli jeszcze nie zapatrzyliśmy się w tego typu obuwie, zdecydowanie bezpiecznym i modnym rozwiązaniem będzie kolor nude, czyli odpowiadający typowemu odcieniowi ludzkiej skóry. W ten sposób możemy dobrać do jednej pary obuwia wiele zestawów i zaoszczędzić miejsce w szafie.

   Przede wszystkim jednak powinnyśmy pamiętać, aby w zabawie modą nie być zbyt poważne. Warto nie brać na serio żadnego z elementów garderoby, ciekawie zestawiać i po prostu bawić się swoim wizerunkiem. Tylko w ten sposób możemy być prawdziwie oryginalne i wykreować własny styl.

 

md