Gdańsk zaprasza Olsztyn !

0
1368
views

Gdańsk, już w najbliższy weekend 18 – 19 maja gościł będzie w Olsztynie i zapraszał do siebie jego mieszkańców. Akcja promocyjna, która odbywać się będzie na Rynku Starego Miasta w Olsztynie, organizowana jest przez GOT w ramach cyklu promocyjnego w 4 miastach w Polsce.

Akcja promocyjna w Olsztynie to już trzeci event organizowany przez GOT w ramach cyklu promocyjnego w 4 miastach w Polsce (Toruń, Elbląg, Olsztyn, Bydgoszcz). Głównym celem akcji jest przede wszystkim zainteresowanie Gdańskiem, ukazanie jego walorów i atrakcji a tym samym zaproszenie do naszego miasta.

Zorganizowane już eventy w Toruniu i Elblągu spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców miast jak i mediów, co jeszcze bardziej skłania organizatorów do kontynuowania promocji.

– Termin akcji promocyjnej został celowy wybrany na weekend 18 – 19 maja, gdyż właśnie w ten weekend w całej Polsce organizowana jest Noc Muzeów, aby wykorzystać większą frekwencję na Rynku Starego Miasta w Olsztynie akcja promocyjna zostanie przedłużona do godzin wieczornych – mówi Izabela Koch, koordynator akcji promocyjnej.

Przez cały weekend gdańskie hostessy, będą przemierzać Rynek Starego Miasta w Olsztynie i zachęcać do pobrania aplikacji gdansk4u MOBILE – bezpłatnego przewodnika turystycznego po Gdańsku. Każde pobranie aplikacji zostanie wymienione na kartę turysty, z której turyści będą mogli skorzystać w Gdańsku. Dodatkowo hostessy będą informować o atrakcjach, miejscach i wydarzeniach w Gdańsku zachęcając do przyjazdu.

Każdy uczestnik akcji promocyjnej będzie mógł wygrać ciekawe nagrody przygotowane przez branże turystyczną i organizatora.

Dodatkowo Gdańska Organizacja Turystyczna przy współpracy z Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie przygotuje „gdańskie stosiko”, na którym Olsztynianie będą mogli pobrać i zapoznać się z materiałami promocyjnymi członków GOT oraz bezpłatnymi przewodnikami o Gdańsku.

Redakcja PL