Hanna Gronkiewicz Waltz nie ma pomysłu na Warszawę?

0
1317
views

Złe wiadomości dla Hanna Gronkiewicz Waltz. Panią prezydent krytykuje kolejna osoba, tym razem to były Wojewódzki Konserwator Zabytków. Sama pani prezydent chce ratować sytuację i zapowiada między innymi obniżkę cen biletów na przejazdy komunikacją miejską dla tych osób, które mieszkają na stałe w stolicy i płacą w Warszawie podatki.

Do grona krytyków Hanny Gronkiewicz Waltz dołączyła także Barbara Jezierska, była Wojewódzka Konserwator Zabytków. Zdaniem Pani Jezierskiej,  Hanna Gronkiewicz Waltz nie ma żadnej wizji ani żadnego pomysłu na Warszawę.

Pani Jezierska w czasie konferencji powiedziała, iż w czasie jej czteroletniej kadencji nie udało się jej ani razu spotkać z panią prezydent Gronkiewicz Waltz, pomimo ciągłego zabiegania o to spotkanie.

Przez to nie wiadomo, jaką politykę przestrzenną i w sprawie zabytków prowadzi obecna prezydent Warszawy. Była Wojewódzka Konserwator Zabytków wskazuje na szereg zaniedbań, które najbardziej widać na warszawskiej Pradze.

Referendum, w którym mieszkańcy Warszawy zdecydują, czy odwołać obecną prezydent miasta, odbędzie się trzynastego października.