BIOENERGOTERAPIA MEDYCYNĄ PRZYSZŁOŚCI

0
1924
views

Otaczająca nas energia, fizyka kwantowa, Albert Einstein, Michael Faraday, James Maxwell, protony, neutrony… i Zbigniew Nowak polski autorytet w dziedzinie bioenergoterapii, który od lat udowadnia, że istnieje energia przywracająca zdrowie i zmieniająca bieg zdarzeń. Trzej fizycy: Frank Wilczek, David Gross i Dawid Politzer w 2004 r. otrzymali Nagrodę Nobla, bo udowodnili coś, czego nie widać.

Zaglądając do środka protonu, nie rozbijając go – namierzyli cząstki poruszające się z prędkością światła. Wirująca energia protonów jest źródłem masy otaczających nas obiektów materialnych – skał, aut, domów itd. Człowiek także emanuje energią przenikającą ciało i promieniującą z ciała. Choć promieniowanie nie ma stałego kształtu, koloru, istnieje – co już  zostało naukowo udowodnione w ubiegłym wieku.  Zatem, nasze organizmy są podatne na wszystkie energie –  nawet na myśli dobre i złe, które też są energią.

 

Fale negatywnej energii przechodzą przez nasz organizm, jak nóź przez masło – mówi Zbigniew Nowak, pozostawiając trwałe uszkodzenia. I tak zaczyna chorować człowiek. Od tego momentu wskazane jest działanie uzdrawiającej energii wspomagającej leczenie farmakologiczne. Wiedzą o tym profesorowie, doktorzy medycyny akademickiej, którzy sami z dobrodziejstw energii korzystają i polecają swoim pacjentom. Działanie energetyczne ma olbrzymie zastosowanie. Nie tylko uzdrawia (w wielu wypadkach) to z czym sobie medycyna nie radzi, ale nawet pomaga realizować własne marzenia, osiągać cele itd. Kompletnie wyczerpana fizycznie i psychicznie chciałam zrezygnować z obrony pracy magisterskiej. Po spotkaniu z Panem Zbyszkiem poczułam się na tyle silna, że obroniłam tę pracę bardzo dobrze.- mówi Iza Kwiakowska.

 

Zrezygnowany ogłosiłem upadłość firmy. Rozchorowałem się poważnie. Dzięki Panu Zbyszkowi „naładowany” nową energią odzyskałem zdrowie.- Po roku otworzyłem nową firmę, uzyskuję bardzo dobre wyniki.- opowiada Pan Dariusz.
 

Często okazuje się, że dyplom, wiedza i praktyka to nie wszystko. Potrzebne są siły witalne. A energia jest wszechobecna i niewyczerpywalna, szczególnie w leczeniu żywych organizmów. 
 
TRAGIZM CYWILIZACJI
Entuzjazm głoszący tezy o nieograniczonych możliwościach techniki coraz bardziej osłabia nasze życie. Plagą stały się choroby nowotworowe. Tam gdzie medycyna akademicka beznadziejnie rozkłada ręce w wielu wypadkach Zbyszek Nowak odnosi sukcesy. Jego skuteczność potwierdzają wyniki badań lekarskich. Od 40 lat ponad milion osób skorzystało z Jego pomocy. Tysiące spotkań w grupach od 10 do sporadycznie nawet do 5000 osób. Dziesiątki tysięcy spotkań indywidualnych. Wśród nich wielu znanych polityków polskich i zagranicznych, biskupi, księża, lekarze, ludzie nauki, biznesmeni, dziennikarze, artyści itd. W swoim domu w Podkowie Leśnej k/Warszawy przechowuje tysiące podziękowań.
 
BIOPOLE NISZCZY CHORE KOMÓRKI
Przez długie lata oficjalna nauka dystansowała się od bioenergoterapii w myśl zasady: Mało wiedzy bagatelizuje temat. Dużo wiedzy sprowadza do niego z powrotem. Dziś rządy wysoko rozwiniętych państw rozumieją, że propagowanie bioenergoterapii leży w interesie całego narodu (tak jak transplantologia). Ze względu na możliwość zachowania zdrowia, zapobiegania chorobom, nieinwazyjne leczenie w 2008 r. Unia Europejska dopuściła bioenergoterapię do stosowania w obiektach i szpitalach medycyny akademickiej np. w Słowenii.
Także w Polsce światowej sławy bioenergoterapeuta Zbigniew Nowak przekazuje energię, która zwalcza choroby, zmienia życie, pokazując nowe szanse i możliwości.
 
Monika Turska
 
Szczegóły na: www.nowak.pl

zdj. www.phisa.cba.pl

pp12

Lista komentarzy

15-09-2013 19:29 BK napisał:
Działania Pana Zbyszka Nowaka są bezcenne. Mimo, że nie trzeba udowadniać, że białe jest białe, a czarne jest czarne to wiele jest dowodów i medycznych i świadczonych przez ludzi którym Pan Zbyszek pomógł. Szanowny Panie Zbyszku bardzo Panu za pomoc dziękuję. Życzę dużo siły by mógł Pan służyć pomocą wszystkim, którzy Pańskiej pomocy potrzebują. Łączę wyrazy szacunku. BK

13-09-2013 07:09 Iwa napisał:
Mój mąż skorzystał ze spotkania indywidualnego z Panem Zbyszkiem w Podkowie Leśnej.Od wielu lat choruje na chroniczne kłębuszkowe zapalenie nerek.Dwa lata temu groziła mu już dializa.Po spotkaniu kreatynina spadła i do dnia dzisiejszego czuje się bardzo dobrze.Lekarz prowadzący stwierdził,że to CUD!Dziękujemy Panie Zbyszku z całego serca!

06-09-2013 16:49 Waluś napisał:
Pan Zbyszek jest Mistrzem w swojej dziedzinie ! Ci co go oczerniają i mu złorzeczą nie mogą być pewni , że któregoś dnia sami nie skorzystają z Jego pomocy !
05-09-2013 19:33 dagmara napisał:
Zbyszek pomaga mnie i moim bliskim w każdej nawet najtrudniejszej sytuacji jest bardzo skromnym człowiekiem To najlepszy bioenergoterapeuta i przyjaciel dziękuje z serca

05-09-2013 15:21 Gagi napisał:
interesujący materiał,gratuluje wiedzy to dla MONIKI TURSKIEJ,a z pomocy Pana Zbyszka żeby się przekonać należy skorzystać.

05-09-2013 14:31 wisia napisał:
Drogi nasz Panie Zbyszku słów brakuje aby wyrazić podziękowania za opiekę nad nami. Ja mam epikryzę z kliniki z 1995r.Wierzę ponad wszystko, że i moja mama przy Pana pomocy wyjdzie ze szpitala i pójdzie na upragniony spacer. Z całego serca dziękujemy za pomoc bezwarunkową i przychylność w mojej nachalności/telefony,sms-y/ ale w trudnych chwilach czasami człowiek traci wątek. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI z wyrazami szacunku Wirginia Dudzińska z Torunia

04-09-2013 16:52 Azet napisał:
Zbyszek Nowak jest uznanym bioenergoterapeutą. I nigdy nikomu nie powiedział podczas spotkań: odstaw leki, lekarza… Lubi usłyszeć jak uzdrowieni pokazując wyniki badań, prześwietleń, itd, lekarzowi słyszą: no i wygraliśmy z chorobą… A kiedy dowiadują się o działaniach Zbyszka z niedowierzaniem kręcą głową. Czy to możliwe? Takich lekarzy jest wciąż mniej i mniej. Nauki, różne badania XXI wieku odkrywają wciąż nowe, nieznane, niewidoczne… Także w medycynie. Dziękuję ci Zbyszku za dotąd, myśl o mnie nadal ! Pozdrawiam Azet

 

portalpolski.pl